naturelDirekt granule s vitaminom C, 10 kom.Dodatak prehrani
3,75 €
10 kom. (0,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s okusom naranče i limete
- otapa se direktno u ustima
- preporučena dnevna količina je jedna vrećica
- s dodanim šećerom
- pakiranje sadrži 10 vrećica
Naturel Vitamin C direkt vrećice su s granulama koje sadrže 500 mg vitamina C. Granule s okusom naranče i limete primjenjuju se direktno u usta i ne treba ih otapati u vodi. Potrebno ih je kratko pustiti u ustima da se otope i progutati. Ubrzani način života i često nekvalitetna i neuravnotežena prehrana dovode do neadekvatnog unosa važnih vitamina i minerala. Preporučena dnevna količina je jedna vrećica Naturel Vitamin C direkt.
dm broj proizvoda: 2433733
EAN: 3858887246946
Upozorenja
Upozorenja
Preporučena dnevna količina 1 vrećica na dan. Preporučene dnevne količine ne smiju se prekoračiti.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Važno je pridržavati se uravnotežene i raznovrsne prehrane i zdravog načina života.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Granule se primjenjuju direktno u usta, ne treba ih otapati u vodi (tekućini). Granule kratko pustiti da se otope u ustima i progutati.
Sastojci
Sastojci
šećer, L-askorbinska kiselina, kiselina ( limunska kiselina ), aroma ( naranča, limeta ), sladilo ( aspartam* )
*Proizvod sadrži izvor fenilalanina.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1.614 kJ / 379 kcal |
| Masti ukupno | 0 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 80 g |
| od toga šećer | 79,6 g |
| Dijetetska vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
| Sastav | U preporučenoj dnevnoj dozi* | % PU** |
|---|---|---|
| Vitamin C | 500 mg | 625 % |
*odgovara 3 gram
**PU = preporučeni dnevni unos
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu, pri temperaturi do 25 °C. Čuvati van dohvata male djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
AWT INTERNATIONAL d.o.o.
Slavonska avenija 52a
info@awt.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Mađarska
Slični proizvodi
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – vitamin C, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – vitamin C 1000 + cink + vitamin D, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,18 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €20 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – željezo + vitamin C, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Multivita; Naziv proizvoda: Vitamin C i cink direkt - u dozirnim vrećicama, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €20 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 04.10.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – multivitamin, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani, Dodatak hrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Direkt granule s magnezijem i vitaminom B6, 10 vrećica, 30 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,38 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €10 kom. (0,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – multivitamin + mineral, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – kalcij, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €24 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Šumeće tablete – magnezij 375 + vitamin C + vitamin B6, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,14 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €20 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biolectra; Naziv proizvoda: Vitamin C 1000 mg šumeće tablete – limun, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €10 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: naturel; Naziv proizvoda: Direkt granule s magnezijem i vitaminom B6, 10 vrećica, 30 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,38 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €10 kom. (0,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Multivita; Naziv proizvoda: Vitamin C i cink direkt - u dozirnim vrećicama, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €20 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 04.10.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Supradyn; Naziv proizvoda: Supradyn Fast Energija, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,83 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,25 €10 kom. (0,83 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: MUSHROOM CUPS; Naziv proizvoda: Instant kava obogaćena gljivama – Go Relax!, 10 vrećica, 30 g; Cijena: 15,70 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (523,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,70 €0,03 kg (523,33 € za 1 kg)Cijena na 20.11.2025.: 15,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Multivita; Naziv proizvoda: Direct Magnezij + vitamin E – okus brusnica, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €20 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Dezinficijens za ruke i površine - bilje Jadrana, 500 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 5,96 €; Osnovna cijena: 0,5 l (11,92 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,96 €0,5 l (11,92 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: vileda; Naziv proizvoda: SuperMocio 3Action zamjenske rese za mop, 1 kom.; Cijena: 9,85 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,85 €1 kom. (9,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care Cotton Premium pelene vel.2 mini (3 - 6 kg) + vlažne maramice 20 kom., 64 kom.; Cijena: 13,35 €; Osnovna cijena: 64 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine13,35 €64 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa