LELO HEXOriginal prezervativi, 12 kom.
13,55 €
12 kom. (1,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prezervativi od lateksa
- iznimno tanki – samo 0,045 mm
- promjer od 54 mm
- blago lubricirani
Zahvaljujući svojoj revolucionarnoj heksagonalnoj strukturi, Lelo Hex prezervativi su čvrsti, tanki i ne umanjuju stvaran osjećaj te pružaju još intimnije iskustvo. Izrađeni su od lateksa i blago su lubricirani što ih čini udobnima za korištenje. Uz Lelo Hex prezervative dobivate veću sigurnost, moderan dizajn i dodatnu stimulaciju za oba partnera. U ovome Lelo Hex pakiranju se nalazi 12 komada kondoma.
dm broj proizvoda: 2413780
EAN: 7350075025709
Sastojci
Sastojci
LATEKS
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LELOi AB
Karlavagen 41, 11431 Stolckhom, Švedska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Tajland
Naša preporuka
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ZAGREBAČKI HOLDING; Naziv proizvoda: Vrećice za miješani komunalni otpad 10 l, 10 kom.; Cijena: 2,64 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,26 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,64 €10 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,64 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice i kamenca - menta, 500 ml; Cijena: 5,05 €; Osnovna cijena: 0,5 l (10,10 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,05 €0,5 l (10,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Duck Plump – 08 Mauve Out Of My Way, 7 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: REAL TECHNIQUES; Naziv proizvoda: Spužvica za nanošenje šminke makeupsaver, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 17.09.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SABRINA CARPENTER; Naziv proizvoda: Sweet Tooth Caramel Dream edp, 30 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (763,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina22,90 €0,03 l (763,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 28,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LELO HEX



