TEEKANNESweet Dreams čaj, 20 vrećica, 34 g
2,50 €
0,034 kg (73,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- 20 filtar vrećica
- 100 % prirodan
- lavanda, melem i kamilica
- umirujući čaj
TEEKANNE u svojoj kategoriji funkcionalnih čajeva nudi čaj koji daje podršku, dobrobit i sklad vašem tijelu i duši. Najkvalitetnije bilje čaja TEEKANNE Sweet Dreams lavanda, melem i kamilica daju savršen spoj za opuštajuće trenutke i unutarnji mir. Cvjetovi kadulje i lipe daju savršeni sklad dok paprena metvica i biljka sporiša daju svježu notu ovom umirujućem čaju. Sweet Dreams čaj razmazit će vas nakon napornog radnog dana i pružiti vam sklad i mir.
dm broj proizvoda: 2361164
EAN: 5901086046744
Sastojci
Sastojci
matičnjak (36%), kamilica (32%), cvjetovi limete (10%) pepermint, kadulja, limunska trava, lavanda (2%)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
1 čajnu vrećicu preliti s 200 ml kipuće vode i ostaviti stajati 5 - 8 minuta. Izvaditi filtar vrećicu.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i hladnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstraße 120, 5020 Salzburg, Austria
office@teekanne.at
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: AHMAD TEA; Naziv proizvoda: Sleep čaj – kamilica, med i lavanda, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (91,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,03 kg (91,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,17 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj lavanda i verbena, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (43,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,04 kg (43,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO biljni čaj za laku noć, 20 vrećica, 5+ mj., 35 g; Cijena: 1,18 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (33,71 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,18 €0,035 kg (33,71 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Bomboni bez šećera s eteričnim uljima, 75 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (15,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 kg (15,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: AHMAD TEA; Naziv proizvoda: Sleep čaj – kamilica, med i lavanda, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (91,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,03 kg (91,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,17 €Dostupno za isporuku
- Marka: Alpenbauer; Naziv proizvoda: Bomboni s narančom, limetom i đumbirom, 90 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,09 kg (25,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,09 kg (25,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biorepair; Naziv proizvoda: Četkica za zube Curve, antibakterijska – Medium, 1 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €1 kom. (2,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od TEEKANNE



