babyloveEKO biljni čaj za laku noć, 20 vrećica, 5+ mj., 35 g
1,18 €
0,035 kg (33,71 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- čaj za laku noć
- praktično pakirano u zasebne vrećice
- sastojci iz kontroliranog organskog uzgoja
- bez dodanog šećera i aroma
babylove EKO čaj za laku noć je blaga mješavina bilja iz kontroliranog ekološkog uzgoja, prikladna za djecu od 5. mjeseca. Vrećice su pojedinačno pakirane, što ih čini praktičnim za pripremu i za ponijeti na put. Proizvod ne sadrži dodatak aroma i proizveden je prema standardima EU‑ove uredbe o ekološkoj proizvodnji. babylove EKO čaj za laku noć sjajan je izbor pića za blago večernje osvježenje i za odrasle. Za miran i ugodan san.
dm broj proizvoda: 1460750
EAN: 4066447989922
Značajke
Značajke
- Preporučena dob:
- od 5. mjeseca
- Svojstva proizvoda:
- eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Čaj ne dodatno zaslađivati. Dajete li djetetu čaj na bočicu, uvijek je sami držite i, radi prevencije karijesa, nikada je ne ostavljajte djetetu da je duže duda. Pijenje na bočicu treba biti što kraće. Pripaziti na redovitu oralnu higijenu kod djeteta. Dijete bi trebalo čim ranije naviknuti da pije iz čaše ili šalice.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: DE-ÖKO-001
Sastojci
Sastojci
27 % šipak*, 25 % kim*, 24,5 % matičnjak*, 16 % limunska trava*, 7 % anis*, 0,5 % lavanda
*iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
Za šalicu čaja jednu filter-vrećicu preliti s 200 ml kipuće vode i ostaviti da odstoji najmanje 5-6 minuta. Prije konzumacije čaj ma lo ohladiti i uvijek pripremiti svježi čaj. Od 5. mjeseca, idealno i kao osvježenje za odrasle.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od topline.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Šipak, kim, matičnjak i lavanda iz EU/ne-EU, limunska trava i anis iz ne-EU.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO mješavina voćnih sokova sa šipkom, 12+ mj., 200 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,2 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 26.08.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO kašica od šljive i kruške, 5+ mj., 190 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (4,47 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,19 kg (4,47 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO mliječna kaša - banana, 6+ mj., 250 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (9,80 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,25 kg (9,80 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO povrtna kašica – mlada mrkva i krumpir, 5+ mj., 190 g; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (4,47 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,19 kg (4,47 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO mliječna kašica od pšenične krupice, 5+ mj., 190 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (5,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,19 kg (5,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO Good Night mliječna kašica – keks i jabuka, 5 + mj., 190 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,19 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,66 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO kašica od kruške, 5+ mj., 190 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,97 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (5,11 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,97 €0,19 kg (5,11 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO Mliječna kašica od riže, 8+ mjeseci, 190 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (5,00 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,19 kg (5,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO hrskavi vafli sa 6 % koncentriranog soka od borovnice, 30 g; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (45,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,03 kg (45,00 € za 1 kg)Cijena na 11.10.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Dječji voćni čaj, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (38,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,04 kg (38,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 4 x 80, 320 kom.; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 320 kom. (1,53 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine4,90 €320 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Snack od ekspandiranih žitarica u obliku srca – malina i banana, 8+ mj., 30 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (31,67 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,03 kg (31,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO kukuruzni štapići bez dodane soli, 12+ mj., 30 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (23,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,03 kg (23,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Opuštajuća dječja kupka s pantenolom i uljem lavande, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vatirani zaštitni štapići za uši, više vrsta, 72 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (1,18 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €72 kom. (1,18 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO hrskavi vafli sa 6 % koncentriranog soka od borovnice, 30 g; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (45,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,03 kg (45,00 € za 1 kg)Cijena na 11.10.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO snack od ekspandiranog kukuruza u obliku srca – jabuka i mango, 8+ mj., 30 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (23,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,03 kg (23,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od babylove

