head&shouldersApple Fresh šampon za kosu, 400 ml
3,95 €
0,4 l (9,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon protiv peruti s mirisom jabuke
- uklanja do 100% peruti*
- dubinski čisti i hidratizira kosu i vlasište
- za lijepu i podatnu kosu
- zaustavlja perut i prije nego što se pojavi
Uklonite do 100% peruti* i spriječite njezino pojavljivanje uz šampon head&shoulders Apple Fresh, sa svježim dugotrajnim mirisom jabuke. Njegova napredna formula Derma&Pure učinkovito se bori svrbeža suhog i masnog vlasišta pa tako zaustavlja perut i prije nego što se pojavi. Dubinski hidratizira kosu i ostavlja je lijepom i podatnom. Vaš saveznik u borbi protiv peruti, head&shoulders.*vidljive ljuskice uz redovitu upotrebu
dm broj proizvoda: 2032479
EAN: 5410076659456
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- šampon
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Djelovanje:
- protiv prhuti
- Tip kose:
- perut
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, DIMETHICONOL, PIROCTONE OLAMINE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, DIMETHICONE, SODIUM BENZOATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TEA-DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM XYLENESULFONATE, TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, TRIDECETH-10, HEXYL CINNAMAL, MAGNESIUM NITRATE, CI 19140, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, TRIETHYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, MAGNESIUM CHLORIDE, CI 42090, METHYLISOTHIAZOLINONE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble d.o.o.
Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus, Njemačka
pgsds.im@pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Rumunjska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: CLEAR Men; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti Refreshing Grease Control – limeta, 360 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,36 l (10,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,36 l (10,97 € za 1 l)Cijena na 15.04.2026.: 5,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – White Crystals, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, 56 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 56 kom. (2,59 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,45 €56 kom. (2,59 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,84 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od head&shoulders



