durexPlay 2u1 masažni lubrikant, 200 mlMedicinski proizvod
12,80 €
0,2 l (64,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za masažu
- lubrikant
- ne izaziva iritacije
Play™ Massage 2 u 1 gel može se koristiti za masažu ili kao lubrikant. Ima umirujuće djelovanje aloe vere. Osigurava mekoću i senzualnost. Nema miris.
dm broj proizvoda: 2011747
EAN: 5038483224021
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- pogodno za trudnice / dojilje
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati kontakt s očima. Ako dođe do nadraženosti, prestanite s uporabom lubrikanta. Ako se nadraženost nastavi ili je potrebno neprestano nanositi dodatnu količinu lubrikanta, molimo vas da se posavjetujete s liječnikom.
Ovo je medicinski proizvod. Za informacije o rizicima i nuspojavama pročitajte uputu o lijeku i pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Sastojci
Sastojci
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL CELLULOSE, BENZOIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
RB NL Brands B.V
Schiphol Boulevard 207, 1118 BH Schiphol, Nizozemska
alca@alca.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Tajland
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Intima 2in1 gel za intimnu njegu – brijanje i tuširanje, 30 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,03 l (45,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,03 l (45,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Intima 2in1 gel za intimnu njegu – brijanje i tuširanje, 100 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (34,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,1 l (34,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,44 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu higijenu Sensitiv – aloe vera i mliječna kiselina, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: ESI; Naziv proizvoda: Aloe Vera gel s vitaminom E i uljem čajevca, 200 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 13,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (68,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,75 €0,2 l (68,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Shake; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka za automobile i ostale zatvorene prostore Vanilla & Black Currant, 1 kom.; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €1 kom. (4,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od durex



