HimalayaAyurvedic pasta za zube - nim i nar, 100 g
2,95 €
0,1 kg (29,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- steže desni i jača zube
- bori se protiv bakterija
- ayurvedska Dental pasta s fluoridom za potpunu zaštitu
- sprječava krvarenje desni
Himalaya Ayurvedic pasta za zube pažljivo je formulirana iz odabranih biljaka. Kombinirajući najbolje od tradicionalne njege s dugogodišnjim znanstvenim istraživanjima, ovaj proizvod učinkovito nudi najbolju dnevnu stomatološku skrb za cijelu obitelj. Jedinstven, klinički testiran biljni sastav nima i nara koji ne samo da imaju egzotičan okus nego ujedno pružaju dugotrajnu potpunu zaštitu za vaše zube i desni. Obogaćena adstrigentnim i anti-bakterijskim spojevima pomaže u borbi protiv bakterija, jača caklinu i sprječava krvarenje desni. Himalaya Ayurvedic zubna pasta obogaćena je fluoridom.
dm broj proizvoda: 1869100
EAN: 8901138500306
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- problemi s desnima
Sastojci
Sastojci
AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFATE, TITANIUM DIOXIDE, AROMA, XANTHAN GUM, SODIUM SACCHARIN, MENTHOL, PUNICA GRANATUM BARK EXTRACT, CALCIUM FLUORIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM SULFITE, ZANTHOXYLUM ALATUM FRUIT EXTRACT, ACACIA ARABICA STEM BARK EXTRACT, TERMINALIA CHEBULA FRUIT EXTRACT, TERMINALIA BELLERICA FRUIT EXTRACT, EMBLICA OFFCINALIS FRUIT EXTRACT, EMBELIA RIBES FRUIT EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA LEAF EXTRACT, VITEX NEGUNDO EXTRACT, THYMOL, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, LIMONENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Koristiti dvaput dnevno mekom četkicom za zube. Ne progutati. Ispljunuti i temeljito isprati nakon četkanja. Djeca ispod 6 godina: koriste količinu veličine zrna graška uz nadzor, kako bi smanjili gutanje. U slučaju unosa fluorida iz drugih izvora obratite se stomatologu ili liječniku.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
HIMALAYA WELLNESS POLAND SP.ZO.O.
Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.01 A, 18th floor. 02-001 Warszaw, Poland
contactus@himalayawellness.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni Arapski Emirati
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: triple protection pasta za zube herbal, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube 6-Herbal Complex Pure Gum Care, 125 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (22,80 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 2,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: ultra soft 5460 četkica za zube, više vrsta, 3 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (4,32 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €3 kom. (4,32 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Himalaya



