BaleaPjena za brijanje za osjetljivu kožu, 150 ml
Trenutna cijena:0,45 € | Prethodna cijena:0,95 €
0,15 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prikladan za osjetljivu kožu
- njeguje i umiruje kožu
- hidratizira kožu
- s aloe verom
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
Balea pjena za brijanje za osjetljivu kožu sadrži proteine svile i idealna je za ugodno mokro brijanje! Posebni sastojci kao što su ulje avokada i aloe vera vašu će kožu njegovati i razmaziti. Za osjećaj nevjerojatne glatkoće i mekoće.
dm broj proizvoda: 1641048
EAN: 4066447239256
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez alkohola, bez bojila, bez parafina / mineralnih ulja
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, TRIETHANOLAMINE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTANE, PROPANE, COCO-GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM SILICATE, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, PERSEA GRATISSIMA OIL, PHENOXYETHANOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Kožu navlažiti vodom. Prije upotrebe dobro protresti limenku i držati je uspravno prilikom uporabe. Istisnite malu količinu pjene u ruku ili na dio tijela koji ćete brijati. Nježnu, kremastu pjenu ravnomjerno rasporedite po koži. Nakon brijanja temeljito isperite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 2 oštrice, 10 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €10 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 3 oštrice, 8 kom.; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €8 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: BIC; Naziv proizvoda: Miss Soleil jednokratne britvice colour collection, 4 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (1,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €4 kom. (1,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Brijač Fabulous + 2 zamjenske britvice, 1 kom.; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 10.07.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sun Glow Matt Bronzing kompaktni puder – 030 Medium Bronze, 9,5 g; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €1 kom. (4,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Facemed+ pročišćujuća micelarna voda 3u1, 400 ml; Cijena: 4,05 €; Osnovna cijena: 0,4 l (10,13 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,05 €0,4 l (10,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sol za kupku stopala – morski minerali i limun, 40 g; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (26,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €0,04 kg (26,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Simply Venus 3 jednokratni brijači, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



