ProfissimoEko gnojivo u štapiću - za zeleno, cvatuće i začinsko bilje, 30 kom.
1,25 €
3 kom. (0,42 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ekološko gnojivo
- namijenjeno svim cvatućim i zelenim biljkama u kući, na balkonu i terasi
- pogodno i za gnojenje začinskog bilja i povrća za grickanje
- potiče životne procese u tlu i stvaranje humusa
Profissimo Universal ekološko gnojivo pogodno je za sve cvatuće i zelene biljke u kući, na balkonu i terasi. Pogodno je i za gnojenje začinskog bilja i povrća za grickanje. Potiče životne procese u tlu i stvaranje humusa.
dm broj proizvoda: 1574129
EAN: 4066447242355
Upozorenja
Upozorenja
Držati zaključano izvan dohvata djece i kućnih ljubimaca.
Sigurnosne napomene: nije namijenjeno korištenju u poljoprivredi.
Detaljne upute za uporabu i doziranje navedene su u gornjem dijelu deklaracije.
Nije namijenjeno za konzumaciju.
Nakon upotrebe oprati ruke.
Ne odlagati u slivne vode, tekućice niti stajaćice.
U slučaju neispravne primjene proizvođač ne preuzima odgovornost.
Prilikom skladištenja, prijevoza i primjene potrebno je poduzeti mjere predostrožnosti kako bi se izbjegao kontakt s domaćim životinjama i kućnim ljubimcima.
Ne miješati sa stočnom hranom.
Napomena: preporuke službenih tijela imaju prednost nad uputama.
Zakonski regulirano u Njemačkoj.
Sastojci
Sastojci
ORGANSKO NPK GNOJIVO 5-3-5 - PROIZVEDENO OD PRERAĐEVINA ŽIVOTINJSKOG PODRIJETLA, BILJNIH SPOJEVA IZ PROIZVODNJE NAMIRNICA, STIMULATIVNIH PROIZVODA I ŽIVOTINJSKE HRANE, GUANA (MORSKE PTICE), ALGI I HUMINSKIH KISELINA. SASTAV ORGANSKOG NPK GNOJIVA: UKUPNI DUŠIK (N) = 5,0%, ORGANSKI VEZANI DUŠIK (N) = 4,3%, RASPOLOŽIVI DUŠIK (N) (CACL2-TOPIV) = 0,88%, UKUPNI FOSFAT (P2O5) = 3,0%, UKUPNI KALIJEV OKSID (K2O) = 5,0%. SIROMAŠNO KLOROM. PREKURSORI: PRERAĐEVINE ŽIVOTINJSKOG PODRIJETLA [BRAŠNO OD KOŽE (ČLANAK 10. UREDBE (EZ) BR. 1069/2009 - MATERIJAL KATEGORIJE 3)], SPOJEVI IZ PROIZVODNJE NAMIRNICA, STIMULATIVNIH PROIZVODA I ŽIVOTINJSKE HRANE (SUŠENI OSTACI VRENJA, VINASA, LJUSKE KAKAA, SUŠENI ŽITNI TROP), GUANO (MORSKE PTICE, 14%), BRAŠNO ALGI I HUMINSKA KISELINA. OSTALI SASTOJCI: 60% ORGANSKE TVARI (U PROSJEKU SUHE TVARI), 3% SUMPORA. PROIZVEDENO KORIŠTENJEM BIOLOŠKI RAZGRADIVIH MATERIJALA KAO VEZIVNE TVARI.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Štapić u potpunosti zabosti u zemlju između biljke i ruba posude. Zalijevati kao i uobičajeno.
U fazi zimskog mirovanja od studenog do veljače biljke gnojiti polovicom preporučene količine.
Tek presađene biljke početi gnojiti tek nakon tri tjedna. Ponoviti primjenu otprilike svaka 3 mjeseca.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhome u originalnom pakiranju, na temperaturama od +5 °C do +35 °C.
U slučaju čuvanja u vlažnim uvjetima može doći do promjene svojstava proizvoda.
Pakiranje nakon prvog otvaranja dobro zatvarati. Zaštititi od sunca.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Prah za kante za biootpad, 250 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (11,80 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 kg (11,80 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Univerzalni zatvarači za vrećice, više vrsta, 12 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €12 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Drveni pribor za jelo, 20 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,09 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €20 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Nož od nehrđajućeg čelika, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Električni upaljač, više vrsta, 3 kom.; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €3 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Svijeća 270/23 – zelena, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.01.2026.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Naljepnice od voska za fiksiranje svijeća, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,04 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €24 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Set višebojnih naljepnica, 100 kom.; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Mirisne vreće za smeće s vezicama Zitrus – 30 l, 20 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €20 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za strojno pranje posuđa All in One, 30 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €30 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 11.02.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Ljepljivi mamac za muhe, 5 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,29 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €5 kom. (0,29 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Papirnate vreće za biootpad otporne na vlagu – 10 l, 8 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,14 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €8 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca u kuhinjskim aparatima, 250 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,00 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,25 l (5,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir reciklirani, 3-slojni, 8 x 220 listića, 8 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,34 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €8 kom. (0,34 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Mreža protiv insekata – antracit, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Četka za WC, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 27.08.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje zubne proteze, 32 kom.; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 32 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €32 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje šarenog rublja, 20 pranja, 1,35 kg; Cijena: 4,80 €; Osnovna cijena: 1,35 kg (3,56 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Profissimo