alverde NATURKOSMETIKMaska za kosu 5u1 Nutri-Care, 20 ml
0,50 €
0,02 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- 5u1 maska za njegu kose
- za lakše raščešljavanje i anti-frizz učinak
- s kompleksom ulja iz ekološkog argana, badema i jojobe
- certificirana prirodna kozmetika
- bez silikona
alverde NATURKOSMETIK 5u1 Nutri-Care maska za kosu pruža intenzivnu njegu i blistav sjaj. Njezina njegujuća formula s kompleksom ulja iz ekološkog argana, badema, jojobe i koštica marelice nudi peterostruko djelovanje. Maska može olakšati raščešljavanje mokre kose, pružiti anti-frizz učinak te njegovati bez otežavanja. Kosa postaje svilenkasto meka i dobiva prekrasan sjaj. Ova alverde NATURKOSMETIK maska idealna je za njegu oštećene i suhe kose. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1503242
EAN: 4066447918922
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- klasično
- Djelovanje:
- njega, lako češljanje, za sjaj
- Svojstva proizvoda:
- eko, bez amonijaka, bez silikona, bez sulfata, veganski proizvod, prirodna kozmetika
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
Informacije o održivosti proizvoda
Informacije o održivosti proizvoda
Ovaj proizvod posjeduje certifikat ili oznaku zaštite okoliša ili održivosti. S ovom informacijom o održivosti želimo olakšati svjesniju potrošnju (s obzirom na zaštitu okoliša).
Odabir certifikata/oznaka smo napravili zajedno s Njemačkim udruženjem za zaštitu prirode NABU.
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, ALCOHOL, BRASSICA ALCOHOL, GLYCINE SOJA OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, DECYL OLEATE, INULIN, BETAINE, BRASSICYL ISOLEUCINATE ESYLATE, PARFUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, LEVULINIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL CAPRYLATE, ARGININE, SODIUM PCA, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, P-ANISIC ACID, SODIUM LEVULINATE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, VANILLIN, LINALOOL, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, IZ CERTIFICIRAOG PRIRODNOG UZGOJA, OD PRIRODNIH ETERIČNIH ULJA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1-2x tjedno ostaviti da djeluje 5-10 min. i potom dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt d.o.o.
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za suhu i oštećenu kosu, 20 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,02 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,02 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujući serum za kosu Nutri-Care, 75 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (32,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,075 l (32,67 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujuće ulje All-In-One, 100 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,1 l (25,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Kura za oštećenu kosu 7u1 Express, 75 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (43,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,075 l (43,33 € za 1 l)Cijena na 16.07.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Ultra Sensitiv, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 06.12.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za suhu i oštećenu kosu, 20 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,02 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,02 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Nutri-Care, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujući serum za kosu Nutri-Care, 75 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (32,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,075 l (32,67 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon Repair&Care za oštećenu i lomljivu kosu, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Kura za oštećenu kosu 7u1 Express, 75 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (43,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,075 l (43,33 € za 1 l)Cijena na 16.07.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Repair & Care ulje za kosu – avokado i shea maslac, 75 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,075 l (44,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,075 l (44,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tonik za jačanje kose – ulje ružmarina i kofeinski kompleks, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 30 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 30 kom. (2,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,60 €30 kom. (2,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti – brazilski orah i ružmarin, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK



