essenceNadlak za nokte UV Gel Nail, 5 ml
Trenutna cijena:3,50 € | Prethodna cijena:5,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 11.09.2025.: 5,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Limited Edition
- nadlak za nokte
- posljednji korak u procesu izrade noktiju
- štiti boju i produžuje trajnost manikure
- suši se pomoću UV/LED lampe
UV Gel Nail essence nadlak donosi završni sjaj i postojanost svakoj UV manikuri. Ova ekstra glatka tekstura omogućuje jednostavno nanošenje i uredan rezultat, dok gel formula osigurava dugotrajan i sjajan završetak. Kao posljednji korak u trofaznom sustavu, nadlak dodatno štiti boju i produžuje trajnost manikure. UV Gel Nail essence nadlak prikladan je za sve koji žele profesionalan izgled noktiju kod kuće.
dm broj proizvoda: 1493661
EAN: 4059729467393
Upozorenja
Upozorenja
Upozorenje: Samo za profesionalnu uporabu. Izbjegavati dodir s kožom. Pažljivo pročitati upute za uporabu. Može izazvati alergijsku reakciju. Nemojte upotrebljavati na oštećenim ili upaljenim noktima. Nije primjereno za djecu mlađu od 3 godine.
Sastojci
Sastojci
HYDROXYETHYL ACRYLATE/IPDI/PPG-15 GLYCERYL ETHER COPOLYMER, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, BIS-HEMA POLY(1,4-BUTANEDIOL)-9/IPDI COPOLYMER, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, HEXANEDIOL DIMETHACRYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, TRIPROPYLENE GLYCOL DIACRYLATE, BENZOYL ISOPROPANOL, DIMETHICONE, P-HYDROXYANISOLE, HYDROQUINONE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
VM2 COSMETICS d.o.o
Rudeška cesta 14, 10000 Zagreb, Hrvatska
service@cosnova.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Austrija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Nadlak za nokte UV Gel Nail Matte – 01 Frosted Scoop, 5 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,50 € |
Prethodna cijena:5,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 29.05.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku - Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: UV nadlak za nokte Top Coat, 9 ml; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,009 l (372,22 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,009 l (372,22 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: UV nadlak za nokte – Glitter; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,009 l (372,22 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,009 l (372,22 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Lak za nokte UV Gel Nail – 220 Melting For Marshmallows, 5 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,50 € |
Prethodna cijena:5,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 29.05.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku - Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: UV gel lak za nokte – 100, 9 ml; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,009 l (372,22 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,009 l (372,22 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Nadlak za nokte UV Gel Nail Matte – 01 Frosted Scoop, 5 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,50 € |
Prethodna cijena:5,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 29.05.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku - Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Višenamjenski pribor za manikuru, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za nokte Golden Glam, 72 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €72 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za popravak noktiju Quick Fix, 12 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,19 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €12 kom. (0,19 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: nail art kapi za brzo sušenje laka za nokte, 8 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €1 kom. (2,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od essence



