BaleaGel ulošci za cipele, 1 par, 2 kom.

2,38 €
2 kom. (1,19 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
dm marka Logo

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • 1 par gel uložaka
  • reducira pritisak i sprječava nastanak žuljeva
  • smanjuje osjećaj žarenja u stopalima
  • mogu se koristiti više puta
  • savršene za cipele s visokim petama
Balea gel ulošci za cipele: savršeni za cijeli dan u visokim petama! Meki gel umetci su skoro nevidljivi i olakšavaju stajanje u visokim petama. Sprječavaju nastanak žuljeva, pritiska i neugodno žarenje u stopalima. Ulošci su jednostavni za korištenje te se mogu koristiti više puta. Savršen su pomoćnik za bezbolno stajanje i savršeno držanje u visokim petama.
dm broj proizvoda: 1249483
EAN: 4066447496314

Upute za uporabu

Odlijepiti zaštitnu foliju s donje strane, postaviti umetak u prednji dio cipele (užim krajem okrenutim prema peti). Lagano pritisnuti. Površinu dobro očistiti prije lijepljenja umetaka. Pri smanjenju jakosti lijepljenja isprati s vodom.

Proizvođač/Uvoznik

dm-drogerie markt GmbH + Co. KG Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka servicecenter@dm.de

Zemlja podrijetla

Kina

Naša preporuka

Kraj popisa

Slični proizvodi

  1. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel-ulošci za cipele, veličina 36-41, 1 par, 2 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 2 kom. (3,73 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineGel-ulošci za cipele, veličina 36-41, 1 par Balea
    Dostupno samo online Logodm marka Logo
    7,45 €
    2 kom. (3,73 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,45 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  2. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel-ulošci za cipele, veličina 41-46, 1 par, 2 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 2 kom. (3,73 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineGel-ulošci za cipele, veličina 41-46, 1 par Balea
    Dostupno samo online Logodm marka Logo
    7,45 €
    2 kom. (3,73 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,45 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  3. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Gel ulošci za obuću, 1 kom.; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel ulošci za obuću TIPS
    4,20 €
    1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Gel jastučići za petu, 1 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel jastučići za petu TIPS
    2,50 €
    1 kom. (2,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Comfort gel ulošci za obuću, vel. 35/42 – ženski, 1 par, 1 kom.; Cijena: 7,70 €; Osnovna cijena: 2 kom. (3,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuComfort gel ulošci za obuću, vel. 35/42 – ženski, 1 par TIPS
    7,70 €
    2 kom. (3,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,29 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 36-38, 16 kom.; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,35 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOsvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 36-38 Balea
    dm marka Logo
    2,80 €
    8 kom. (0,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 39-41, 16 kom.; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,35 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOsvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 39-41 Balea
    dm marka Logo
    2,80 €
    8 kom. (0,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Comfort gel ulošci za obuću, vel. 41/48 – muški, 1 par, 2 kom.; Cijena: 7,70 €; Osnovna cijena: 2 kom. (3,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuComfort gel ulošci za obuću, vel. 41/48 – muški, 1 par TIPS
    7,70 €
    2 kom. (3,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,29 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 42-44, 16 kom.; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,18 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOsvježavajući ulošci za cipele, bijeli, 42-44 Balea
    dm marka Logo
    2,80 €
    16 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući ulošci za cipele, crni, 36-38, 16 kom.; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,18 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOsvježavajući ulošci za cipele, crni, 36-38 Balea
    dm marka Logo
    2,80 €
    16 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuRašpa za stopala, više vrsta Balea
    dm marka Logo
    1,25 €
    1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaska-čarape za stopala, 1 par Balea
    dm marka Logo
    2,95 €
    2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Gel jastučići za petu, 1 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel jastučići za petu TIPS
    2,50 €
    1 kom. (2,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: TIPS; Naziv proizvoda: Neklizajući dodatak za đon, 2 kom.; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuNeklizajući dodatak za đon TIPS
    1,80 €
    2 kom. (0,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUltra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par Balea med
    dm marka Logo
    2,95 €
    1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: essence; Naziv proizvoda: all about matt papirići za matiranje, 50 kom.; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,04 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuall about matt papirići za matiranje essence
    2,10 €
    50 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kamen za pete, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKamen za pete Balea
    dm marka Logo
    1,95 €
    1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuAntibakterijske maramice Balea
    dm marka Logo
    0,65 €
    10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za stopala Urea, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKrema za stopala Urea Balea
    dm marka Logo
    1,40 €
    0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije Balea
    dm marka Logo
    0,45 €
    0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa