Dr.BeckmannSredstvo za čišćenje hladnjaka u spreju, 250 ml
3,85 €
0,25 l (15,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sredstvo za čišćenje hladnjaka
- brzo se suši
- uklanja mrlje
Dr. Beckmann sredstvo za čišćenje hladnjaka idealno je za hladnjake, mikrovalne pećnice, radne površine, smočnice itd. Neutralizira neugodne mirise. Jednostavna i brza primjena, brzo se suši i uklanja mrlje.
dm broj proizvoda: 1115280
EAN: 4008455555317
Sastojci
Sastojci
®-P-MENTA-1,8 DIEN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1. Raspršite po površini.
2. Kod tvrdokornih mrlja ostavite nekoliko trenutaka da djeluje.
3. Obrišite i po potrebi posušite.
Obratite pozornost na upute proizvođača uređaja/površine koju čistite. Prije uporabe, testirajte proizvod na manje vidljivoj površini kako bi provjerili kompatibilnost. Ne koristite na alkalnom staklu.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Zapaljiva tekućina i para.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Delta Pronatura
Kurt-Schumacher-Ring 15-17 63329 Egelsbach, Njemačka
kontakt@drbeckmanngroup.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dr.Beckmann; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje zavjesa, 80 g; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 0,08 kg (18,75 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €0,08 kg (18,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za čišćenje pećnica i roštilja, 500 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,70 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,5 l (3,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Neutralizator mirisa u spreju – Pure Frische, 200 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,2 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za dezinfekciju, 400 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: 3u1 dezinfekcijski sprej i osvježivač tekstila, 500 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,10 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca u kuhinjskim aparatima, 250 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,00 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,25 l (5,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za dezinfekciju, 250 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje perilice posuđa, 250 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (3,80 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,25 l (3,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Neutralizator neugodnih mirisa u hladnjaku, 40 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (55,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,04 kg (55,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,84 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za njegu namještaja i sprječavanje nakupljanja prašine, 300 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,3 l (6,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,3 l (6,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje WC-a – limun, 500 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,30 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,5 l (3,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za čišćenje pećnica i roštilja, 500 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,70 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,5 l (3,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje staklokeramičkih i indukcijskih ploča za kuhanje, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje tepiha i tapeciranog namještaja, 600 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,6 l (3,25 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,6 l (3,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca, 2 x 25 g, 50 g; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (13,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,05 kg (13,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Dr.Beckmann



