Dr.BeckmannSredstvo za izbjeljivanje zavjesa, 80 g
1,50 €
0,08 kg (18,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sredstvo za izbjeljivanje zavjesa
- intenzivna bjelina i svježina vlakana
- protiv sivila, žutila, prašine, nečistoća, neugodnih mirisa i nikotina
Dr. Beckmann sredstvo za izbjeljivanje zavjesa učinkovito uklanja prašinu, masnoću, nikotin i neugodne mirise. Dubinski čisti zavjese i čini ih blistavo bijelima. Ostavlja ugodan miris za dugotrajnu svježinu. Koncentrirana formula pojačava učinak bilo kojeg deterdženta za pranje rublja, stoga nije potrebno koristiti posebno sredstvo za pranje zavjesa. Uz Dr. Beckmann sredstvo za izbjeljivanje bjelina se zadržava kroz nekoliko pranja (pod standardiziranim laboratorijskim uvjetima).
dm broj proizvoda: 2199694
EAN: 4008455569017
Sastojci
Sastojci
15 < 30 % IZBJELJIVAČA NA BAZI KISIKA ,< 5 % ANIONSKIHPOVRŠINSKIH AKTIVINIH TVARI, OPTIČKI POSVJETLJIVAČI BOJE, MIRISI
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uputa za uporabu: 1. Ukloniti sve kopče, kvačice, prstenove i sl. Napuniti perilicu rublja zavjesama ili zastorima tako da se mogu slobodno pomicati. 2. Dodati normalnu količinu deterdženta za rublje i 1/2 vrećice sredstva za izbjeljivanje zavjesa. 3. Oprati na uobičajen način (ne koristiti kratki program). 4. Nakon kratkog centrifugiranja, objesiti vlažne zavjese. Praznu vrećicu odložiti u komunalni otpad. Držati se uputa za njegu tkanine. Prikladno za sve bijele/svijetle zavjese i zastore. Za sve deterdžente i sve temperature od 20°C na više (što veća tempertura, to bolji učinak).
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Nakon uporabe zatvoriti i čuvati na hladnom i suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DELTA PRONATURA
Kurt-Schumacher-Ring 15-17 63329 Egelsbach, Njemačka
kontakt@drbeckmanngroup.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 50 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (19,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 kg (19,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja Oxi Power Weiss, 750 g; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (4,20 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,75 kg (4,20 € za 1 kg)Cijena na 05.02.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Izbjeljivač White & Shine, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Praškasti deterdžent za pranje bijelog rublja Classic, 80 pranja, 5,2 kg; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 5,2 kg (2,30 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €5,2 kg (2,30 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje perilice rublja, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Extended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Citrus Fresh, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje , Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje bijelog rublja – Sense of Freshness, 30 pranja, 1,95 kg; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1,95 kg (2,54 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1,95 kg (2,54 € za 1 kg)Cijena na 06.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 50 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (19,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 kg (19,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca u perilicama 3u1, 175 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,175 kg (10,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,175 kg (10,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za izbjeljivanje rublja, 20 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,11 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €20 kom. (0,11 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja Oxi Power Weiss, 750 g; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (4,20 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,75 kg (4,20 € za 1 kg)Cijena na 05.02.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje tepiha i tapeciranog namještaja, 600 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,6 l (3,25 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,6 l (3,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje perilice posuđa, 250 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (3,80 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,25 l (3,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje WC školjke, 16 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €16 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za vodokotlić 2u1, 4 x 50 g, 4 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,49 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €4 kom. (0,49 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Dr.Beckmann



