Sve za vaše božićne kolačiće
34 proizvoda
Sortirati po:
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Bourbon vanilija – mljevena, 5 g; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (850,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

4,25 €
0,005 kg (850,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Sirup za zaslađivanje od datulja, 180 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,18 l (11,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,10 €
0,18 l (11,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Integralno zobeno brašno bez glutena, 500 g; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,20 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,10 €
0,5 kg (4,20 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Bourbon vanilin šećer (4 x 8 g), 32 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,032 kg (85,94 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,75 €
0,032 kg (85,94 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Ekstrakt za pečenje kiselog raženog kruha, 15 g; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 kg (33,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

0,50 €
0,015 kg (33,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €
Dostupno za isporuku