OLIVALSilk On silikonski serum za kosu, 30 ml
6,90 €
0,03 l (230,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- na kosi stvara vodootporni film
- sprječava gubitak vlažnosti
- kosu čini otpornijom na oštećenja
- produljuje vijek frizure
- brzo se upija i ne masti kosu
Olival Silk On silikonski serum za kosu na kosi stvara vodootporni film, sprječava gubitak vlažnosti te kosu čini otpornijom na oštećenja. Uz to, poboljšava izgled frizure, olakšava raščešljavanje dok krhka i oštećena kosa djeluje sjajno i lepršavo. Olival Silk On silikonski serum za kosu brzo se upija i ne masti kosu te stvara efekt koji traje nekoliko dana. Dermatološki je ispitan, pH neutralan i ne izaziva iritacije.
dm broj proizvoda: 2359501
EAN: 3859888345256
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Djelovanje:
- njega
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
Sastojci
Sastojci
CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, PHENYL TRIMETHICONE, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nekoliko kapi seruma prstima nanijeti ravnomjerno po vrhovima mokre ili suhe kose.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Olival d.o.o.
Susedsko polje 55, 10090 Zagreb, Hrvatska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Klas REVITAL; Naziv proizvoda: Revital silikonski koncentrat za kosu, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za zaglađivanje i sjaj kose, 100 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - pamuk i bijeli mošus, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Klas REVITAL; Naziv proizvoda: Revital silikonski koncentrat za kosu, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Palette DELUXE; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 11-11 titanij plava, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje – mat crna/smeđa boja, dioptrija +2,50, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.10.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: HADA LABO TOKYO; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Express Glow & Anti Stress, 23 g; Cijena: 4,74 €; Osnovna cijena: 0,023 kg (206,09 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,74 €0,023 kg (206,09 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,74 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od OLIVAL



