NIVEAVolume care pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml
3,90 €
0,15 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s vitaminom B3 i pantenolom
- bez silikona
- štiti od štetnih učinaka visokih temperatura
- za veći volumen i blistavu kosu
NIVEA Volume Care pjena za kosu sa sustavom njege koji se aktivira toplinom te aktivno njeguje kosu pružajući joj neljepljiv i ugodan osjećaj. NIVEA Volume Care pjena jača kosu, udvostručuje joj volumen i štiti je od oštećenja toplinom.
dm broj proizvoda: 2000104
EAN: 4005808261369
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
Upozorenja
Upozorenja
Koristiti samo u svrhu za koju je namijenjeno. Ne prskati u oči.
Sastojci
Sastojci
AQUA , ISOBUTANE , VP/VA COPOLYMER , SORBITOL, PROPANE , PANTHENOL, NIACINAMIDE, POLYQUATERNIUM-68, BUTANE, PANTOLACTONE , CETRIMONIUM CHLORIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL , CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Pruža iznimno jako učvršćivanje kose. Frizura je postojana cijeli dan. Njeguje i prilikom sušenja kose sušilom. Protresite prije upotrebe i okrenite prema dolje. Umasirajte u suhu ili vlažnu kosu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
Unnastr. 48, D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Volume Care lak za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,25 l (15,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (9,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,15 l (9,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Diamond Volume Care lak za kosu – snaga učvršćivanja 5, 250 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,25 l (15,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Volume Care lak za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,25 l (15,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Diamond Volume Care lak za kosu – snaga učvršćivanja 5, 250 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,25 l (15,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf taft; Naziv proizvoda: True Volume Ultra Strong lak za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,57 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Volume Strength šampon za kosu – ekstrakt bambusa, 400 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,4 l (12,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,15 €0,4 l (12,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Color Vive Color šampon za obojenu kosu, 400 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (11,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,4 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



