glade
26 proizvoda
Sortirati po:
Marka: glade; Naziv proizvoda: automatic spray duo refill osvježivač za prostor - 2x269 ml, 538 ml; Cijena: 13,45 €; Osnovna cijena: 0,538 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
13,45 €
0,538 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,15 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: electric scented oil refil za osvježivač zraka Romantic Vanilla Blossom, 20 ml; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (337,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
6,75 €
0,02 l (337,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Electric scented oil refill za osvježivač zraka – Sensual Sandalwood & Jasmine, 20 ml; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (337,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
6,75 €
0,02 l (337,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatic spray refill za osvježivač zraka – Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,269 l (31,78 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,55 €
0,269 l (31,78 € za 1 l)Cijena na 29.05.2025.: 8,35 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatic spray refill za osvježivač zraka – Vanilla Blossom, 269 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,269 l (31,78 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,55 €
0,269 l (31,78 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,35 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Electric scented oil električni osvježivač zraka Sandalwood & Jasmine, 1 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju Vanilla Blossom, 300 ml; Cijena: 3,85 €; Osnovna cijena: 0,3 l (12,83 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
3,85 €
0,3 l (12,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatski osvježivač zraka – jasmin & sandalovina, baza + automatsko punjenje, 1 kom.; Cijena: 11,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,75 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Oksidirajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
11,75 €
1 kom. (11,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,45 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatic sprej za osvježivač zraka – Relaxing Zen, refill, 269 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,269 l (31,78 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,55 €
0,269 l (31,78 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,35 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju – Relaxing Zen, 300 ml; Cijena: 3,85 €; Osnovna cijena: 0,3 l (12,83 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
3,85 €
0,3 l (12,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Električni osvježivač zraka – Romantic Vanilla Blossom, 1 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka ONE sense & spray – Relaxing Zen, 1 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

8,95 €
1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.08.2026.: 8,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju – ocean, 1 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,45 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

5,45 €
1 kom. (5,45 € za 1 kom.)Cijena na 12.08.2026.: 5,45 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju touch & spray – Relaxing Zen, 1 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,45 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


5,45 €
1 kom. (5,45 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,45 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježiva zraka – sandalovina i jasmin, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine

+ 1 dodatna veličina
6,95 €
0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač zraka – lavanda i aloa vera, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine

+ 1 dodatna veličina
6,95 €
0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostora – đurđica, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


4,45 €
0,01 l (445,00 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 4,45 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostra – Relaxing Zen, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

4,45 €
0,01 l (445,00 € za 1 l)Cijena na 12.08.2026.: 4,45 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka ONE – lavanda i aloe vera, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


5,95 €
1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač zraka – ocean adventure, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

4,45 €
0,01 l (445,00 € za 1 l)Cijena na 12.08.2026.: 4,45 €
Dostupno za isporuku
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostora – sandalovina i jasmin, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostora – lavanda i aloe vera, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
