Dobro došli u muški svijet

Njega koju muškarac treba

  1. Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Hydro Care, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel za tuširanje 3u1 Hydro Care NIVEA MEN
    Novo Logo
    3,30 €
    0,5 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 28.08.2026.: 4,50 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: Pepe Jeans; Naziv proizvoda: Jeans & Tonic edp, 100 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (349,00 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuJeans & Tonic edp Pepe Jeans
    Limitirana pakiranja Logo
    34,90 €
    0,1 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 30.07.2026.: 34,90 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: AXE; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Black, 900 ml; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,9 l (8,78 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel za tuširanje 3u1 Black AXE
    Novo Logo
    7,90 €
    0,9 l (8,78 € za 1 l)Cijena na 15.07.2026.: 7,90 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: AXE; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Africa, 900 ml; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,9 l (8,78 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel za tuširanje 3u1 Africa AXE
    Novo Logo
    7,90 €
    0,9 l (8,78 € za 1 l)Cijena na 15.07.2026.: 7,90 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Brijač Hydro 3, 1 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,50 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBrijač Hydro 3 WILKINSON SWORD
    Novo Logo
    4,50 €
    1 kom. (4,50 € za 1 kom.)Cijena na 15.07.2026.: 4,50 €
    WILKINSON SWORDBrijač Hydro 3, 1 kom.
    (48)
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Zamjenske britvice Revolution 5.1, 4 kom.; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 4 kom. (1,11 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZamjenske britvice Revolution 5.1 Balea MEN
    Novo Logodm marka Logo
    4,45 €
    4 kom. (1,11 € za 1 kom.)Cijena na 08.07.2026.: 4,45 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Replay; Naziv proizvoda: Marble Aura edt, 30 ml; Cijena: 18,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (630,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMarble Aura edt Replay
    Novo Logo
    18,90 €
    0,03 l (630,00 € za 1 l)Cijena na 04.07.2026.: 18,90 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Deo roll-on Derma Control Clinical – Ultra Comfort, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeo roll-on Derma Control Clinical – Ultra Comfort NIVEA MEN
    Novo Logo
    3,95 €
    0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 01.07.2026.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Cuba; Naziv proizvoda: Fierce edt, 100 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (129,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuFierce edt Cuba
    Novo Logo
    12,90 €
    0,1 l (129,00 € za 1 l)Cijena na 30.06.2026.: 12,90 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Cuba; Naziv proizvoda: Oud edt, 100 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (129,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOud edt Cuba
    Novo Logo
    12,90 €
    0,1 l (129,00 € za 1 l)Cijena na 30.06.2026.: 12,90 €
    Dostupno za isporuku
  11. Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Derma Control Clinical – Ultra Comfort, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDezodorans u spreju Derma Control Clinical – Ultra Comfort NIVEA MEN
    Novo Logo
    3,95 €
    0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 30.06.2026.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  12. Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Game On, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDezodorans u spreju Game On s.Oliver
    3,30 €
    0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 3,30 €
    Dostupno za isporuku
  13. Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: The Absolute Scent Amber edt, 50 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (359,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuThe Absolute Scent Amber edt s.Oliver
    17,95 €
    0,05 l (359,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 17,95 €
    Dostupno za isporuku
  14. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Patrone Revolution 5.1, 8 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 8 kom. (1,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPatrone Revolution 5.1 Balea MEN
    dm marka Logo
    8,95 €
    8 kom. (1,12 € za 1 kom.)Cijena na 16.06.2026.: 8,95 €
    Dostupno za isporuku
  15. Marka: Dove MEN+CARE; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju whole body – Marine + Blue Cypress, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDezodorans u spreju whole body – Marine + Blue Cypress Dove MEN+CARE
    4,95 €
    0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 5,50 €
    Dostupno za isporuku
  16. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje Dark Elegance, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPjena za tuširanje Dark Elegance Balea MEN
    dm marka Logo
    1,95 €
    0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  17. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Češalj za kosu i bradu, 1 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuČešalj za kosu i bradu Balea MEN
    dm marka Logo
    2,50 €
    1 kom. (2,50 € za 1 kom.)Cijena na 16.06.2026.: 2,50 €
    Dostupno za isporuku
  18. Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Cool Kick, 150 ml; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDezodorans u spreju Cool Kick NIVEA MEN
    3,80 €
    0,15 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 10.06.2026.: 3,80 €
    Dostupno za isporuku
  19. Marka: BULLDOG; Naziv proizvoda: Balzam za bradu Original, 75 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,075 l (114,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBalzam za bradu Original BULLDOG
    8,55 €
    0,075 l (114,00 € za 1 l)Cijena na 09.06.2026.: 8,55 €
    Dostupno za isporuku
  20. Marka: BULLDOG; Naziv proizvoda: Šampon i regenerator za bradu Original, 200 ml; Cijena: 7,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (35,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuŠampon i regenerator za bradu Original BULLDOG
    7,15 €
    0,2 l (35,75 € za 1 l)Cijena na 09.06.2026.: 7,15 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

  1. muškarac s maskom za njegu lica na licu gleda u mobitel

Brijanje i njega brade

  1. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Češalj za kosu i bradu, 1 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuČešalj za kosu i bradu Balea MEN
    dm marka Logo
    2,50 €
    1 kom. (2,50 € za 1 kom.)Cijena na 16.06.2026.: 2,50 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: BULLDOG; Naziv proizvoda: Balzam za bradu Original, 75 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,075 l (114,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBalzam za bradu Original BULLDOG
    8,55 €
    0,075 l (114,00 € za 1 l)Cijena na 09.06.2026.: 8,55 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: BULLDOG; Naziv proizvoda: Šampon i regenerator za bradu Original, 200 ml; Cijena: 7,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (35,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuŠampon i regenerator za bradu Original BULLDOG
    7,15 €
    0,2 l (35,75 € za 1 l)Cijena na 09.06.2026.: 7,15 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: PHILIPS; Naziv proizvoda: Trimer za bradu Beard 5000 Series, 1 kom.; Cijena: 64,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (64,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineTrimer za bradu Beard 5000 Series PHILIPS
    Dostupno samo online Logo
    64,90 €
    1 kom. (64,90 € za 1 kom.)Cijena na 23.05.2026.: 64,90 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  5. Marka: PHILIPS; Naziv proizvoda: Trimer All-in-One 5000 Series, 1 kom.; Cijena: 54,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (54,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrimer All-in-One 5000 Series PHILIPS
    54,90 €
    1 kom. (54,90 € za 1 kom.)Cijena na 15.10.2025.: 54,90 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: REMINGTON; Naziv proizvoda: Set za uređivanje G12 Graphite, 1 kom.; Cijena: 31,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (31,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSet za uređivanje G12 Graphite REMINGTON
    31,45 €
    1 kom. (31,45 € za 1 kom.)Cijena na 25.09.2025.: 29,95 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Ulje za bradu Rough Nature – švicarski bor, 30 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (131,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUlje za bradu Rough Nature – švicarski bor alverde NATURKOSMETIK MEN
    dm marka Logo
    3,95 €
    0,03 l (131,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: PHILIPS OneBlade; Naziv proizvoda: Oneblade Pro brijač 360 za lice i tijelo, 1 kom.; Cijena: 62,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (62,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOneblade Pro brijač 360 za lice i tijelo PHILIPS OneBlade
    62,90 €
    1 kom. (62,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 53,90 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Ulje za njegu brade i lica, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUlje za njegu brade i lica Balea MEN
    dm marka Logo
    4,95 €
    0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: BRUT; Naziv proizvoda: Original losion poslije brijanja, 100 ml; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (59,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOriginal losion poslije brijanja BRUT
    5,90 €
    0,1 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Sve što tata treba

  1. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care Cotton Premium pelene vel. 4, (8 - 14 kg) + vlažne maramice 20 kom., 58 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 58 kom. (0,31 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinudouble care Cotton Premium pelene vel. 4, (8 - 14 kg) + vlažne maramice 20 kom. Violeta
    17,90 €
    58 kom. (0,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €
    + 3 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene gaćice premium care, vel. 5 (11 – 17 kg), 50 kom.; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,54 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene gaćice premium care, vel. 5 (11 – 17 kg) Pampers Premium Care
    26,90 €
    50 kom. (0,54 € za 1 kom.)Cijena na 05.05.2026.: 26,90 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: babylove; Naziv proizvoda: Blazinice, 60 kom.; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 60 kom. (2,67 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBlazinice babylove
    dm marka Logo
    1,60 €
    60 kom. (2,67 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €
    babyloveBlazinice, 60 kom.
    (1088)
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care Cotton Premium pelene vel. 3, (4 - 9 kg) + vlažne maramice 20 kom., 64 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 64 kom. (0,28 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinudouble care Cotton Premium pelene vel. 3, (4 - 9 kg) + vlažne maramice 20 kom. Violeta
    17,90 €
    64 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €
    + 3 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg), 180 kom.; Cijena: 46,44 €; Osnovna cijena: 180 kom. (0,26 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg) Pampers active baby
    Ograničena cijena LogoDostupno samo online Logo
    46,44 €
    180 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 46,44 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  6. Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene- gaćice vel. 5 (12 - 17 kg), 48 kom.; Cijena: 21,22 €; Osnovna cijena: 48 kom. (0,44 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene- gaćice vel. 5 (12 - 17 kg) Pampers active baby
    21,22 €
    48 kom. (0,44 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 21,22 €
    + 2 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care, vel. 5 (11 – 16 kg), 160 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,36 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care, vel. 5 (11 – 16 kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    160 kom. (0,36 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  8. Marka: Bepanthen; Naziv proizvoda: Baby mast za njegu vrlo suhe i grube kože, 100 g; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (179,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBaby mast za njegu vrlo suhe i grube kože Bepanthen
    17,95 €
    0,1 kg (179,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: jumbo pack pelene vel. 2 (4-8 kg) jumbo pack, 88 kom.; Cijena: 18,50 €; Osnovna cijena: 88 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinujumbo pack pelene vel. 2 (4-8 kg) jumbo pack Pampers Premium Care
    18,50 €
    88 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za plivanje, vel. L (10 – 14 kg), 12 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene za plivanje, vel. L (10 – 14 kg) babylove
    dm marka Logo
    3,95 €
    12 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €
    + 2 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  11. Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 5 (11 – 16 kg), 150 kom.; Cijena: 44,95 €; Osnovna cijena: 150 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene mjesečno pakiranje, vel. 5 (11 – 16 kg) Pampers active baby
    Ograničena cijena LogoDostupno samo online Logo
    44,95 €
    150 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 44,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  12. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care Cotton Premium pelene za bebe vel. 5 (11 - 18 kg) + vlažne maramice 20 kom., 48 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 48 kom. (0,37 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinudouble care Cotton Premium pelene za bebe vel. 5 (11 - 18 kg) + vlažne maramice 20 kom. Violeta
    17,90 €
    48 kom. (0,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €
    + 3 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  13. Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Natural Response bočica za bebe s AirFree ventilom, 125 ml, 1 kom.; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuNatural Response bočica za bebe s AirFree ventilom, 125 ml PHILIPS AVENT
    11,50 €
    1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,50 €
    Dostupno za isporuku
  14. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene gaćice premium care, vel. 6 (13 – 19 kg), 46 kom.; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 46 kom. (0,58 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene gaćice premium care, vel. 6 (13 – 19 kg) Pampers Premium Care
    26,90 €
    46 kom. (0,58 € za 1 kom.)Cijena na 05.05.2026.: 26,90 €
    Dostupno za isporuku
  15. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 2 (4 – 8 kg), 246 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 246 kom. (0,23 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 2 (4 – 8 kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    246 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  16. Marka: Pampers Splashers; Naziv proizvoda: Jednokratne pelene za kupanje vel. 4-5 (9-15 kg), 11 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 11 kom. (0,72 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuJednokratne pelene za kupanje vel. 4-5 (9-15 kg) Pampers Splashers
    7,95 €
    11 kom. (0,72 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €
    + 2 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  17. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 6 (13 – 18 kg), 140 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,41 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 6 (13 – 18 kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    140 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  18. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 7 (15+ kg), 120 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 120 kom. (0,47 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 7 (15+ kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    120 kom. (0,47 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  19. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care AirDry pelene 5 junior (11 – 18 kg) + vlažne maramice 40 kom., 52 kom.; Cijena: 15,60 €; Osnovna cijena: 52 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinudouble care AirDry pelene 5 junior (11 – 18 kg) + vlažne maramice 40 kom. Violeta
    Ograničena cijena Logo
    15,60 €
    52 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,50 €
    + 4 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  20. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg), 188 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 188 kom. (0,30 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    188 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  21. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care, vel. 3 (6 – 10 kg), 216 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 216 kom. (0,26 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene premium care, vel. 3 (6 – 10 kg) Pampers Premium Care
    Dostupno samo online Logo
    56,95 €
    216 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  22. Marka: Pampers night pants; Naziv proizvoda: night pants pelene-gaćice za noć vel. 5 (12 - 17 kg), 22 kom.; Cijena: 11,27 €; Osnovna cijena: 22 kom. (0,51 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinunight pants pelene-gaćice za noć vel. 5 (12 - 17 kg) Pampers night pants
    11,27 €
    22 kom. (0,51 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,27 €
    + 0 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  23. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care AirDry Giant pelene 5 (11 – 18 kg), 104 kom.; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 104 kom. (0,26 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinedouble care AirDry Giant pelene 5 (11 – 18 kg) Violeta
    Ograničena cijena LogoDostupno samo online Logo
    26,95 €
    104 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 26,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  24. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: jumbo pack pelene vel. 1 (2-5 kg), 72 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,18 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinujumbo pack pelene vel. 1 (2-5 kg) Pampers Premium Care
    12,95 €
    72 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,24 €
    Dostupno za isporuku
  25. Marka: katarek; Naziv proizvoda: Aspirator za nos, 1 kom.; Cijena: 14,59 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,59 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuAspirator za nos katarek
    14,59 €
    1 kom. (14,59 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,59 €
    Dostupno za isporuku
  26. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: jumbo pack pelene-gaćice vel. 3 (6 – 11 kg), 70 kom.; Cijena: 25,90 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,37 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinujumbo pack pelene-gaćice vel. 3 (6 – 11 kg) Pampers Premium Care
    25,90 €
    70 kom. (0,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €
    Dostupno za isporuku
  27. Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene gaćice active baby, vel. 5 (11 – 17 kg), 136 kom.; Cijena: 48,95 €; Osnovna cijena: 136 kom. (0,36 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePelene gaćice active baby, vel. 5 (11 – 17 kg) Pampers active baby
    Dostupno samo online Logo
    48,95 €
    136 kom. (0,36 € za 1 kom.)Cijena na 06.05.2026.: 48,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  28. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene jumbo pack vel. 4 (9-14 kg), 68 kom.; Cijena: 18,50 €; Osnovna cijena: 68 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene jumbo pack vel. 4 (9-14 kg) Pampers Premium Care
    18,50 €
    68 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €
    + 1 dodatna veličina
    Dostupno za isporuku
  29. Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za plivanje, vel. M (7 – 11 kg), 12 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene za plivanje, vel. M (7 – 11 kg) babylove
    dm marka Logo
    3,95 €
    12 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €
    + 2 dodatne veličine
    Dostupno za isporuku
  30. Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene vel. 3 (6 - 10 kg), 60 kom.; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPelene vel. 3 (6 - 10 kg) Pampers Premium Care
    17,95 €
    60 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 20,90 €
    + 3 dodatne veličine
    Pampers Premium CarePelene vel. 3 (6 - 10 kg), 60 kom.
    (143)
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

  1. Tata s djetetom

Muško domaćinstvo

  1. Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Višenamjensko sredstvo za dezinfekciju i čišćenje s mirisom eukaliptusa, 500 ml; Cijena: 2,70 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,40 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVišenamjensko sredstvo za dezinfekciju i čišćenje s mirisom eukaliptusa SANYTOL
    2,70 €
    0,5 l (5,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje i dezinfekciju podova, 1 l; Cijena: 2,70 €; Osnovna cijena: 1 l (2,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSredstvo za čišćenje i dezinfekciju podova SANYTOL
    2,70 €
    1 l (2,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: KH-7; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje mrlja, 750 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,27 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSredstvo za uklanjanje mrlja KH-7
    3,95 €
    0,75 l (5,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: We care; Naziv proizvoda: Sprej za wc školjku Pre poo, 50 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (53,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSprej za wc školjku Pre poo We care
    2,65 €
    0,05 l (53,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Coccolino; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje rublja Ultra Care, 37 pranja, 1,48 l; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1,48 l (6,72 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeterdžent za pranje rublja Ultra Care, 37 pranja Coccolino
    9,95 €
    1,48 l (6,72 € za 1 l)Cijena na 01.05.2026.: 14,95 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: pero; Naziv proizvoda: Višenamjensko sredstvo za čišćenje - ružmarin i kadulja, 500 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (7,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVišenamjensko sredstvo za čišćenje - ružmarin i kadulja pero
    3,95 €
    0,5 l (7,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: pero; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice i kamenca - menta, 500 ml; Cijena: 5,05 €; Osnovna cijena: 0,5 l (10,10 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSredstvo za čišćenje kupaonice i kamenca - menta pero
    5,05 €
    0,5 l (10,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: Frosch baby; Naziv proizvoda: Deterdžent za posuđe i dude, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeterdžent za posuđe i dude Frosch baby
    2,35 €
    0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Finish; Naziv proizvoda: Ultimate Plus kapsule za strojno pranje posuđa, 54 kom.; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 54 kom. (0,28 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUltimate Plus kapsule za strojno pranje posuđa Finish
    14,95 €
    54 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Vesh to go vlažne maramice za uklanjanje mrlja, 5 kom.; Cijena: 1,18 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVesh to go vlažne maramice za uklanjanje mrlja Violeta
    1,18 €
    5 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €
    Dostupno za isporuku
  11. Marka: Jar; Naziv proizvoda: Sensitive deterdžent za pranje posuđa Aloe Vera & Pink Jasmine, 900 ml; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSensitive deterdžent za pranje posuđa Aloe Vera & Pink Jasmine Jar
    2,30 €
    0,9 l (2,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €
    Dostupno za isporuku
  12. Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Praškasti deterdžent za pranje bijelog rublja Classic, 80 pranja, 5,2 kg; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 5,2 kg (2,30 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPraškasti deterdžent za pranje bijelog rublja Classic, 80 pranja Denkmit
    dm marka Logo
    11,95 €
    5,2 kg (2,30 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €
    Dostupno za isporuku
  13. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Vlažni toaletni papir s ekstraktom nevena, 60 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,03 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVlažni toaletni papir s ekstraktom nevena Violeta
    1,95 €
    60 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  14. Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće, Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSredstvo za dezinfekciju rublja SANYTOL
    2,95 €
    0,5 l (5,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €
    Dostupno za isporuku
  15. Marka: Finish; Naziv proizvoda: Sol za perilicu posuđa, 1,5 kg; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1,5 kg (1,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSol za perilicu posuđa Finish
    1,75 €
    1,5 kg (1,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €
    Dostupno za isporuku
  16. Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Unstoppables Fresh mirisne perlice, 16 pranja, 195 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,195 kg (33,08 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUnstoppables Fresh mirisne perlice, 16 pranja Lenor
    6,45 €
    0,195 kg (33,08 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €
    Dostupno za isporuku
  17. Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS® Color kapsule za pranje rublja, 70 kom.; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineAllin1 PODS® Color kapsule za pranje rublja ARIEL
    Dostupno samo online Logo
    18,95 €
    70 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  18. Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa Multi-Power-Gel, 500 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeterdžent za ručno pranje posuđa Multi-Power-Gel Denkmit
    dm marka Logo
    1,55 €
    0,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 11.10.2025.: 1,55 €
    Dostupno za isporuku
  19. Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Extended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Pine Fresh, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje , Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuExtended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Pine Fresh Domestos
    2,55 €
    0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
    Dostupno za isporuku
  20. Marka: pero; Naziv proizvoda: Univerzalni koncentrat za pranje podova i površina - lavanda i menta, 1 l; Cijena: 6,60 €; Osnovna cijena: 1 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUniverzalni koncentrat za pranje podova i površina - lavanda i menta pero
    6,60 €
    1 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,60 €
    Dostupno za isporuku
  21. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažni toaletni papir za djecu, 60 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,03 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinudouble care vlažni toaletni papir za djecu Violeta
    1,50 €
    60 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  22. Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dezinfekcijske vlažne maramice, 15 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod, Biocid; Cijena: 0,78 €; Osnovna cijena: 15 kom. (5,20 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDezinfekcijske vlažne maramice babylove
    dm marka Logo
    0,78 €
    15 kom. (5,20 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,78 €
    + 1 dodatna veličina
    babyloveDezinfekcijske vlažne maramice, 15 kom.Medicinski proizvod, Biocid
    (75)
    Dostupno za isporuku
  23. Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Spring Awakening mirisne perlice za rublje, 41 pranje, 495 g; Cijena: 12,75 €; Osnovna cijena: 0,495 kg (25,76 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSpring Awakening mirisne perlice za rublje, 41 pranje Lenor
    12,75 €
    0,495 kg (25,76 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 12,75 €
    Dostupno za isporuku
  24. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Ultra Intense Gold, 62 pranja, 1,55 l; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 1,55 l (2,06 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOmekšivač za rublje Ultra Intense Gold, 62 pranja Violeta
    3,20 €
    1,55 l (2,06 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  25. Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje posuđa Lemon, 450 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,45 l (4,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeterdžent za pranje posuđa Lemon Jar
    1,95 €
    0,45 l (4,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    + 1 dodatna veličina
    Dostupno za isporuku
  26. Marka: meri merino; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje, 66 pranja, 4 l; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 4 l (2,49 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineTekući deterdžent za šareno rublje, 66 pranja meri merino
    Dostupno samo online Logo
    9,95 €
    4 l (2,49 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  27. Marka: Jar; Naziv proizvoda: Sensitive deterdžent za pranje posuđa Tea tree & Mint, 900 ml; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSensitive deterdžent za pranje posuđa Tea tree & Mint Jar
    2,30 €
    0,9 l (2,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €
    + 1 dodatna veličina
    Dostupno za isporuku
  28. Marka: Frosch; Naziv proizvoda: Prašak za rublje – Aloe Vera Sensitive, 3.432 kg; Cijena: 11,10 €; Osnovna cijena: 3,432 kg (3,23 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePrašak za rublje – Aloe Vera Sensitive Frosch
    Dostupno samo online Logo
    11,10 €
    3,432 kg (3,23 € za 1 kg)Cijena na 29.08.2025.: 11,10 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  29. Marka: Finish; Naziv proizvoda: Rinse & Shine Aid sredstvo za ispiranje, 400 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,4 l (9,25 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuRinse & Shine Aid sredstvo za ispiranje Finish
    3,70 €
    0,4 l (9,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €
    Dostupno za isporuku
  30. Marka: Persil; Naziv proizvoda: Deep Clean Universal deterdžent za pranje rublja, 66 pranja, 2,97 l; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 2,97 l (4,70 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeep Clean Universal deterdžent za pranje rublja, 66 pranja Persil
    13,95 €
    2,97 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 21,95 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Muška kuhinja

  1. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Crvena leća, 500 g; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuCrvena leća dmBio
    dm marka Logo
    2,00 €
    0,5 kg (4,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: OLD EL PASO; Naziv proizvoda: Tortilja bez glutena, 216 g; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,216 kg (17,13 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTortilja bez glutena OLD EL PASO
    3,70 €
    0,216 kg (17,13 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina od pira Spirelli, 500 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina od pira Spirelli dmBio
    dm marka Logo
    2,20 €
    0,5 kg (4,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Konjac rezanci, 250 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (7,38 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKonjac rezanci dmBio
    dm marka Logo
    2,95 €
    0,4 kg (7,38 € za 1 kg)Cijena na 23.07.2025.: 2,95 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina tagliatelle, 500 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (3,90 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina tagliatelle dmBio
    dm marka Logo
    1,95 €
    0,5 kg (3,90 € za 1 kg)Cijena na 11.09.2025.: 2,10 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Špageti od pira, 500 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuŠpageti od pira dmBio
    dm marka Logo
    2,20 €
    0,5 kg (4,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Udon rezanci - pretkuhani, 200 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (7,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUdon rezanci - pretkuhani dmBio
    dm marka Logo
    1,55 €
    0,2 kg (7,75 € za 1 kg)Cijena na 31.07.2025.: 1,55 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Pirove tortilje, 240 g; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,24 kg (11,88 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPirove tortilje dmBio
    dm marka Logo
    2,85 €
    0,24 kg (11,88 € za 1 kg)Cijena na 17.06.2025.: 2,75 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Rajčice sušene, 100 g; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (28,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuRajčice sušene dmBio
    dm marka Logo
    2,80 €
    0,1 kg (28,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina od pira Penne, 500 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina od pira Penne dmBio
    dm marka Logo
    2,20 €
    0,5 kg (4,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    Dostupno za isporuku
  11. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina od pira – spirale, 500 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina od pira – spirale dmBio
    dm marka Logo
    2,20 €
    0,5 kg (4,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    Dostupno za isporuku
  12. Marka: felicia; Naziv proizvoda: Tjestenina Penne od heljde, 250 g; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (12,80 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina Penne od heljde felicia
    3,20 €
    0,25 kg (12,80 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  13. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Slanutak, 220 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,22 kg (5,23 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSlanutak dmBio
    dm marka Logo
    1,15 €
    0,22 kg (5,23 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €
    dmBioSlanutak, 220 g
    (183)
    Dostupno za isporuku
  14. Marka: Bauck Mühle; Naziv proizvoda: EKO mješavina za falafel bez glutena, 160 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,16 kg (18,44 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO mješavina za falafel bez glutena Bauck Mühle
    2,95 €
    0,16 kg (18,44 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €
    Dostupno za isporuku
  15. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina Kritharaki – na grčki način, 500 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (3,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina Kritharaki – na grčki način dmBio
    dm marka Logo
    1,75 €
    0,5 kg (3,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €
    Dostupno za isporuku
  16. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Crna leća, 500 g; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (5,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuCrna leća dmBio
    dm marka Logo
    2,50 €
    0,5 kg (5,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €
    Dostupno za isporuku
  17. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Basmati riža, 1 kg; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 1 kg (4,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBasmati riža dmBio
    dm marka Logo
    4,50 €
    1 kg (4,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €
    Dostupno za isporuku
  18. Marka: Schär; Naziv proizvoda: Špageti bez glutena, 250 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (7,60 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuŠpageti bez glutena Schär
    1,90 €
    0,25 kg (7,60 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku
  19. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Varivo od graška, 400 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (4,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVarivo od graška dmBio
    dm marka Logo
    1,90 €
    0,4 kg (4,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku
  20. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina Spirelli, 500 g; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (2,60 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTjestenina Spirelli dmBio
    dm marka Logo
    1,30 €
    0,5 kg (2,60 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €
    Dostupno za isporuku
  21. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Kukuruz, 230 g; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,23 kg (5,65 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKukuruz dmBio
    dm marka Logo
    1,30 €
    0,23 kg (5,65 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €
    dmBioKukuruz, 230 g
    (163)
    Dostupno za isporuku
  22. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Bulgur, 500 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuBulgur dmBio
    dm marka Logo
    2,20 €
    0,5 kg (4,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €
    dmBioBulgur, 500 g
    (101)
    Dostupno za isporuku
  23. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Kapari u vinskom octu, 150 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (15,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKapari u vinskom octu dmBio
    dm marka Logo
    2,25 €
    0,15 kg (15,00 € za 1 kg)Cijena na 22.01.2026.: 2,25 €
    Dostupno za isporuku
  24. Marka: felicia; Naziv proizvoda: Eko tjestenina fusilli od integralne riže, 250 g; Pravna klasifikacija: Dijetetska namirnica; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (12,80 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEko tjestenina fusilli od integralne riže felicia
    3,20 €
    0,25 kg (12,80 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €
    Dostupno za isporuku
  25. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Varivo od leće, 400 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (4,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVarivo od leće dmBio
    dm marka Logo
    1,90 €
    0,4 kg (4,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku
  26. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Leća žuta, 500 g; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,70 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuLeća žuta dmBio
    dm marka Logo
    2,35 €
    0,5 kg (4,70 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €
    Dostupno za isporuku
  27. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Rižini rezanci Pad Thai, 225 g; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,225 kg (10,89 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuRižini rezanci Pad Thai dmBio
    dm marka Logo
    2,45 €
    0,225 kg (10,89 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €
    Dostupno za isporuku
  28. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Zdjela na meksički način – Mexican Style Bowl, 250 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (11,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZdjela na meksički način – Mexican Style Bowl dmBio
    dm marka Logo
    2,75 €
    0,25 kg (11,00 € za 1 kg)Cijena na 11.10.2025.: 2,75 €
    Dostupno za isporuku
  29. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Kimchi, 240 g; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,24 kg (16,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKimchi dmBio
    dm marka Logo
    3,90 €
    0,24 kg (16,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €
    dmBioKimchi, 240 g
    (447)
    Dostupno za isporuku
  30. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Kvinoja Tricolore, 500 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (8,40 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKvinoja Tricolore dmBio
    dm marka Logo
    4,20 €
    0,5 kg (8,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

  1. Muškarac u prirodi jede energetsku pločicu

Fit & zdrav

  1. Marka: Zoe NUTRITION; Naziv proizvoda: Proteinski napitak French Vanilla, 454 g; Cijena: 24,95 €; Osnovna cijena: 0,454 kg (54,96 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinski napitak French Vanilla Zoe NUTRITION
    24,95 €
    0,454 kg (54,96 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 21,45 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: GreenLab; Naziv proizvoda: Hydram se – napitak u prahu, 15 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 15 kom. (0,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu Hydram se – napitak u prahu GreenLab
    8,95 €
    15 kom. (0,60 € za 1 kom.)Cijena na 31.07.2025.: 8,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: POLLEOsport; Naziv proizvoda: 1st Whey proteinski prah s okusom vanilije, 454 g; Cijena: 24,95 €; Osnovna cijena: 0,454 kg (54,96 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1st Whey proteinski prah s okusom vanilije POLLEOsport
    24,95 €
    0,454 kg (54,96 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 22,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: WEIDER; Naziv proizvoda: Vegan Protein – vanilija, 750 g; Cijena: 35,25 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (47,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVegan Protein – vanilija WEIDER
    35,25 €
    0,75 kg (47,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 29,75 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - banana i mliječna čokolada, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - banana i mliječna čokolada proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Kreatin – 100 % čisti, 200 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (79,75 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineKreatin – 100 % čisti proteini.si
    Dostupno samo online Logo
    15,95 €
    0,2 kg (79,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 15,95 €
    proteini.siKreatin – 100 % čisti, 200 gDodatak prehrani
    (0)
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  7. Marka: Zoe NUTRITION; Naziv proizvoda: Veganski protein – vanilija, 454 g; Cijena: 22,95 €; Osnovna cijena: 0,454 kg (50,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVeganski protein – vanilija Zoe NUTRITION
    22,95 €
    0,454 kg (50,55 € za 1 kg)Cijena na 30.01.2026.: 22,95 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: WEIDER; Naziv proizvoda: Vegan Protein – čokolada, 750 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 35,25 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (47,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVegan Protein – čokolada WEIDER
    35,25 €
    0,75 kg (47,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 38,95 €
    WEIDERVegan Protein – čokolada, 750 gDodatak hrani
    (2)
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Energetska pločica s okusom kokosa i badema, 35 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (27,14 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEnergetska pločica s okusom kokosa i badema Sportness
    dm marka Logo
    0,95 €
    0,035 kg (27,14 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,92 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: POLLEOsport; Naziv proizvoda: 1st Whey proteinski prah s okusom švicarske čokolade, 454 g; Cijena: 24,95 €; Osnovna cijena: 0,454 kg (54,96 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1st Whey proteinski prah s okusom švicarske čokolade POLLEOsport
    24,95 €
    0,454 kg (54,96 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 19,75 €
    Dostupno za isporuku
  11. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Peanut Butter maslac od kikirikija, 1 kg; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kg (10,95 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovinePeanut Butter maslac od kikirikija proteini.si
    Dostupno samo online Logo
    10,95 €
    1 kg (10,95 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  12. Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Proteinski keks s komadićima čokolade, 75 g; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (19,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinski keks s komadićima čokolade Sportness
    dm marka Logo
    1,45 €
    0,075 kg (19,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,31 €
    Dostupno za isporuku
  13. Marka: POLLEOsport; Naziv proizvoda: 1st Whey proteinski prah – Keks & krema, 2,27 kg; Cijena: 84,95 €; Osnovna cijena: 2,27 kg (37,42 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1st Whey proteinski prah – Keks & krema POLLEOsport
    Dostupno samo online Logo
    84,95 €
    2,27 kg (37,42 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 69,90 €
    Dostupno za isporuku
    Sve dm trgovine
  14. Marka: Sportness; Naziv proizvoda: Natural Protein veganska pločica – slana čokolada i orašasti plodovi, 40 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (23,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuNatural Protein veganska pločica – slana čokolada i orašasti plodovi Sportness
    dm marka Logo
    0,95 €
    0,04 kg (23,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €
    Dostupno za isporuku
  15. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - kokos, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - kokos proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku
  16. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - cheesecake, 55 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - cheesecake proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    proteini.siProteinska pločica - cheesecake, 55 gDodatak prehrani
    (5)
    Dostupno za isporuku
  17. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Peanut Butter namaz od kikirikija, 300 g; Cijena: 4,60 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (15,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPeanut Butter namaz od kikirikija proteini.si
    4,60 €
    0,3 kg (15,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €
    Dostupno za isporuku
  18. Marka: WEIDER; Naziv proizvoda: Protein Gold Whey – vanilija, 500 g; Cijena: 31,25 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (62,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProtein Gold Whey – vanilija WEIDER
    31,25 €
    0,5 kg (62,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 23,25 €
    Dostupno za isporuku
  19. Marka: POLLEOsport; Naziv proizvoda: Proteinska pločica High Protein Brownie, 75 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (39,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica High Protein Brownie POLLEOsport
    2,95 €
    0,075 kg (39,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €
    Dostupno za isporuku
  20. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - crni ribiz i brusnica, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - crni ribiz i brusnica proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa