FroschUniverzalno sredstvo za čišćenje – aktivna soda, 500 ml
2,25 €
0,5 l (4,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- učinkovito uklanja tvrdokornu prljavštinu
- prikladno i za kuhinjske površine na kojima se odlaže hrana
- ugodan miris svježine
- s certifikatom EU Ecolabel
Frosch sredstvo za čišćenje kuhinje u spreju sa sodom sadrži jedinstvenu formulaciju za uklanjanje najtvrdokornijih mrlja i masnoća. Ovo je sredstvo idealno za čišćenje površina na kojima se odlaže hrana. Frosch sredstvo za čišćenje kuhinje u spreju sa sodom nježan je prema vašim rukama. Kuhinju ostavlja blistavo čistom i ugodno mirisnom.
dm broj proizvoda: 1756955
EAN: 4009175953674
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Za osjetljivu kožu koristite gumene rukavice. Ne koristiti na drvu ili lakiranim površinama. Ne koristiti oštre nti abrazivne spužve. Na lakiranim površinama prvo pokušajte proizvod nanesti na manji dio koji nije vidljiv. Proizvod nije namijenjen za čišćenje većih površina. Za dopunjavanje boce odvrnite glavu prskalice. Samo potpuno prazne spremnike odložiti kao koristan otpad.
Sastojci
Sastojci
PROPAN-2-OL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Okrećite mlaznicu dok simbol prskanja "ON" ne bude na gornjoj strani. Našpricati, ostaviti kratko da djeluje i prebrisati mokrom krpom, po potrebi posušiti poliranjem suhom krpom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
verbraucherberatung@werner-mertz.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Frosch; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje Bio-Spiritus – naranča, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,5 l (5,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje – proljeće, 1 l; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 l (1,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 l (1,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje – limeta, 1 l; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 l (1,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 l (1,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Frosch baby; Naziv proizvoda: Sprej za ostranjivanje mrlja, 300 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (9,83 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,3 l (9,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Frosch; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje Bio-Spiritus – naranča, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,5 l (5,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spužvasta krpa, više vrsta, 5 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,23 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €5 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnati ručnici, 3-slojni, 100 listića, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Classic toaletni papir, 3-slojni, 220 listića, 20 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,40 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina7,95 €20 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice, 750 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,75 l (1,53 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,75 l (1,53 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje WC-a – limun, 500 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,30 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,5 l (3,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Frosch



