alverde NATURKOSMETIKPiling za lice – Hydro
2,10 €
0,075 l (28,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- piling za lice
- pročišćava izgled kože
- osvježava ten
- nježno uklanja odumrle stanice kože i nečistoće
- s ekološkom aloe verom, ekstraktom algi i hijaluronskom kiselinom
alverde NATURKOSMETIK piling za lice Hydro s kompleksom ekološke aloe vere, ekstraktom morskih algi bogatim mineralima i hijaluronskom kiselinom pročišćava i osvježava ten. Njegova formulacija sa sjemenkama grožđa pruža učinak pilinga te nježno oslobađa kožu od odumrlih stanica i čestica nečistoće. Ovaj alverde NATURKOSMETIK piling za lice čini kožu glatkom i čistom te je idealna nadopuna rutini njege za blistav i svjež izgled kože.
dm broj proizvoda: 1460874
EAN: 4066447911633
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko, veganski proizvod, prirodna kozmetika
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALCOHOL, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, ALGIN, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, VITIS VINIFERA SEED POWDER, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM, LINALYL ACETATE, LINALOOL, IZ CERTIFICIRAOG PRIRODNOG UZGOJA, OD PRIRODNIH ETERIČNIH ULJA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1 – 2 x tjedno nanijeti na vlažnu kožu i umasirati kružnim pokretima. Izbjegavati područje oko očiju. Isprati toplom vodom
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje lica 3u1 Hydro, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Hydro – aloe vera i ekstrakt algi, 150 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,15 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel krema Hydro – aloe vera, ekstrakt algi i hijaluron, 50 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,05 l (52,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,05 l (52,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sprej za lice Hydro, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,1 l (29,50 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Piling za čišćenje lica Natural Expert – 1 % AHA i 2 % PHA, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Uljno-solni piling, 250 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (15,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,25 kg (15,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro hidratantni primer s hijaluronskom kiselinom, 30 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €1 kom. (4,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro odstranjivač šminke – bez ulja, 110 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,11 l (20,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,11 l (20,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro hidratantni primer za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €1 kom. (3,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Hydro – aloe vera i ekstrakt algi, 150 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,15 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje lica 3u1 Hydro, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel krema Hydro – aloe vera, ekstrakt algi i hijaluron, 50 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,05 l (52,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,05 l (52,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za pranje lica Clear – glina i ekstrakt zelenog čaja, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sprej za lice Hydro, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,1 l (29,50 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Uljno-solni piling, 250 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (15,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,25 kg (15,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tonik za lice Clear – glina i zeleni čaj, 200 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,2 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Piling za čišćenje lica Natural Expert – 1 % AHA i 2 % PHA, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi piling-gel za pranje lica s aloe verom, 75 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,075 l (16,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: 2-fazna micelarna otopina – aloe vera i krastavac, 200 ml; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,30 €0,2 l (11,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK

