Paste za zube s fluoridom
27 proizvoda
Sortirati po:
Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – White Crystals, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,95 €
0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: SENSODYNE; Naziv proizvoda: Pasta za zube Clinical White Stain Protector, 75 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (92,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
6,95 €
0,075 l (92,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: Pasta za zube active white, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,95 €
0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska pasta za zube, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

0,95 €
0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €
Dostupno za isporuku
Marka: Signal; Naziv proizvoda: Cavity Protection pasta za zube, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,95 €
0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – lubenica, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
12,95 €
0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – jabuka, aloe vera, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
12,95 €
0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – kupina, sladić, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
12,95 €
0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube – šumsko voće, 3 - 7 god., 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (26,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
1,95 €
0,075 kg (26,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,98 €
Dostupno za isporuku
Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube Advance Mint Boost, 9 - 12 god., 75 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (32,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
2,45 €
0,075 l (32,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €
Dostupno za isporuku
Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Pasta za zube Brillant Weiss, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

0,95 €
0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €
Dostupno za isporuku
Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube, 6 – 9 god., više vrsta, 50 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (49,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
2,45 €
0,05 l (49,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €
Dostupno za isporuku
Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – grejp, bergamot, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
12,95 €
0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: helloSMILE; Naziv proizvoda: Pasta za zube Voyage – bomboni s okusom naranče, 60 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (112,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
6,75 €
0,06 kg (112,50 € za 1 kg)Cijena na 26.11.2025.: 6,75 €
Dostupno za isporuku
Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Pasta za zube Complete Care & Protect, 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (26,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

1,95 €
0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 1,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: helloSMILE; Naziv proizvoda: Pasta za zube Djoksa – borovnica, 60 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (99,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
5,95 €
0,06 kg (99,17 € za 1 kg)Cijena na 13.06.2026.: 6,75 €
Nije dostupno za isporuku
Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: KIDS dječja zubna pasta - lubenica, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu


0,95 €
0,075 l (12,67 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 0,95 €
Nije dostupno za isporuku