EGMONTSnježno kraljevstvo - Zabava s 3D naljepnicama, 1 kom.
7,99 €
1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 7,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kreativna zabava s 3D naljepnicama
- potiče razvoj fine motorike
- potiče znatiželju i kreativnost
- za učenje boja, oblika i tekstura
- s motivima iz Snježnog kraljevstva
Snježno kraljevstvo Zabava s naljepnicama vodi u čarobne snježne pustolovine s Anom, Elzom i njihovim prijateljima. Zimski prizori mogu se upotpuniti veselim i mekanim 3D naljepnicama, unoseći čaroliju na svaku stranicu. Ova kreativna aktivnost potiče znatiželju i razvoj motoričkih vještina. Sati zabave zajamčeni su uz ovu zabavu s naljepnicama iz Snježnog kraljevstva, gdje se mogu stvarati vlastite snježne priče i učiti o bojama, oblicima i teksturama.
dm broj proizvoda: 3165342
EAN: 9789531330701
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
EGMONT d.o.o.
Višnjevac 3, 10000 Zagreb, Hrvatska
croinfo@egmont.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Slični proizvodi
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Winnie Pooh – Zabava s 3D naljepnicama, 1 kom.; Cijena: 7,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,99 €1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 7,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Spidey – Zabava s 3D naljepnicama, 1 kom.; Cijena: 7,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,99 €1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 7,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Bojanka za djecu Princeza Crtamo prstićima, 1 kom.; Cijena: 8,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,99 €1 kom. (8,99 € za 1 kom.)Cijena na 01.08.2025.: 8,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Knjiga za djecu Svijet Dinosaura – Moja knjiga zabave, 1 kom.; Cijena: 19,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,99 €1 kom. (19,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.09.2025.: 19,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Knjiga Princeza Riznica čarobnih priča, 1 kom.; Cijena: 24,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,99 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine24,99 €1 kom. (24,99 € za 1 kom.)Cijena na 22.05.2026.: 24,99 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Disney baby Pogodi tko sam knjiga za djecu, 1 kom.; Cijena: 7,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,99 €1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.; Cijena: 18,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (18,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,99 €1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: PURE & FUN; Naziv proizvoda: Kukuruzne grickalice za djecu Micky i prijatelji – s jagodom, 12+ mj., 30 g; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (46,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,03 kg (46,67 € za 1 kg)Cijena na 13.09.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKINTEGRA; Naziv proizvoda: ROS/AC 10 emulzija s 10 % azelaične kiseline, 30 ml; Cijena: 25,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (858,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,75 €0,03 l (858,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: HYGIENE 4 YOU; Naziv proizvoda: Troslojna jednokratna maska za lice – plava, 10 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,12 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €10 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Sensitive tekući deterdžent za pranje rublja, 60 pranja, 2,7 l; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 2,7 l (7,39 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €2,7 l (7,39 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Bojanka za djecu Spidey i njegovi čudesni prijatelji – Tim Spidey, 1 kom.; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €1 kom. (5,50 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.; Cijena: 18,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (18,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,99 €1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Paw Patrol – Psići spavašavaju čudovište iz močvare, 1 kom.; Cijena: 6,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,99 €1 kom. (6,99 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,99 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa