LattafaMirisna vodica Fakhar, 250 ml
11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za tijelo
- tip i grupa mirisa: drveni, citrusni
- gornje note: ružičasti papar, bergamot, kardamom
- srednje note: guava, đumbir, lavanda
- bazne note: palo santo, sandalovina, tamjan
Lattafa Fakhar mirisna je vodica za tijelo koja osvaja svojom sofisticiranom svježinom i ženstvenošću. Ovaj lagani miris spaja elegantne cvjetne note s toplom i senzualnom bazom, stvarajući savršen dojam koji traje tijekom cijelog dana. Kompozicija se otvara notama ružičastog papra, bergamota i kardamoma, dok se u srcu mirisa isprepliću guava, đumbir i lavanda. Baza od palo santa, sandalovine i tamjana zaokružuje ovaj jedinstveni doživljaj. Lattafa Fakhar mirisna vodica idealan je odabir za svaku priliku, pružajući osjećaj elegancije.
dm broj proizvoda: 3149533
EAN: 6290362348818
Sastojci
Sastojci
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citral, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Alpha- Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Raspršiti ravnomjerno na čistu i suhu kožu s udaljenosti od oko 15 – 20 cm. Po potrebi ponoviti tijekom dana za osvježenje mirisa. Može se nanositi na vrat, zapešća, dekolte i ostale dijelove kože tijela.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i hladnom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti i izvora topline. Držati ambalažu dobro zatvorenu kada se ne koristi. Čuvati izvan dohvata djece. Ne izlagati temperaturama iznad 40°C niti smrzavanju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Dp Lux KFT
Tablas Utca 36-38, Budimpešta, Mađarska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni Arapski Emirati
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Sehr, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Haya, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Mayar, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Layaan, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: YVES SAINT LAURENT; Naziv proizvoda: Myslf edp, 40 ml; Cijena: 69,90 €; Osnovna cijena: 0,04 l (1.747,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina69,90 €0,04 l (1.747,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 69,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Mayar, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - bazga i zvjezdasti anis, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,5 l (5,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: FAKS; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje rublja Superaktiv, 40 pranja, 2,2 kg; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 2,2 kg (4,52 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €2,2 kg (4,52 € za 1 kg)Cijena na 10.01.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Soft Matt ruž za usne Kiss me quick! – 05, 4,2 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 15.04.2026.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: DEPEND; Naziv proizvoda: Gel iQ naljepnice za nokte – French Flirt, 24 kom.; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Lattafa