LattafaKhamrah Waha edp, 100 ml
37,90 €
0,1 l (379,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 37,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene i muškarce
- tip i grupa mirisa: orijentalni miris
- gornje note: bergamot, yuzu, borovica, đumbir
- srednje note: ekstrakt soka krastavca, kadulja, morske note, iris
- bazne note: tonka, mošus, akigalawood, ambrofix
Lattafa Khamrah Waha miris je za žene i muškarce koji priča priču o obuzdanoj moći, blistavoj i intenzivnoj. Dočarava toplinu pustinje, otkrivajući neočekivanu svježinu koja budi osjetila. Gornje note bergamota, yuzua, borovice i đumbira pružaju živahnu energiju. U srcu se svježina krastavca spaja s aromatičnom kaduljom i notama morske soli. Baza ove Lattafa Khamrah Waha parfemske vode je topla i senzualna, gdje se tonka i mošus isprepliću s drvenastom dubinom. Ovaj orijentalni miris utjelovljuje profinjeni izraz modernog intenziteta.
dm broj proizvoda: 3148166
EAN: 6290362349730
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, , LIMONENE, LINAL, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL, CINNAMAL, EUGENOL, OOL, CITRAL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DP LUX DOO
ILICA 7 ZAGREB
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni arapski emirati
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Calvin Klein; Naziv proizvoda: Beauty edp, 50 ml; Cijena: 36,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (738,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina36,90 €0,05 l (738,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 36,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: encian; Naziv proizvoda: Maca Potent kapsule, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €30 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: WEIDER; Naziv proizvoda: Kolagen – bez okusa, 300 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 21,15 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (70,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,15 €0,3 kg (70,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 16,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: PHILIPS; Naziv proizvoda: NT3000 Ultimate comfort trimer za nos, 1 kom.; Cijena: 21,00 €; Osnovna cijena: 1 kom. (21,00 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,00 €1 kom. (21,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 21,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Lattafa



