YESGrickalica za nokte s hvatačem, 1 kom.
3,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 18.03.2026.: 3,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s integriranim hvatačem za nokte
- zaobljene oštrice za precizan rez
- otporna na hrđu
YES grickalica za nokte s hvatačem osigurava precizno i uredno skraćivanje noktiju uz maksimalnu higijenu. Njene stručno naoštrene, zaobljene oštrice omogućuju gladak i prirodan rez bez napora. Posebnost ove grickalice je integrirani hvatač koji skuplja odrezane nokte i sprječava nered. Izrađena od visokokvalitetnog, kromiranog specijalnog čelika, YES grickalica za nokte s hvatačem pruža visoku udobnost pri svakoj upotrebi.
dm broj proizvoda: 3134586
EAN: 4031683966693
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SANYTOL; Naziv proizvoda: Dezinfekcijski gel za ruke, 75 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (26,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 100 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa

