DenkmitUniverzalni tekući deterdžent za rublje, za brze programe – All-in-One Quick&Fresh, 25 pranja, 1 l
2,95 €
1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- tekući deterdžent za kratke programe pranja
- učinkovito čišćenje već od 20 stupnjeva
- uklanja neugodne mirise s tkanina
- prikladno za šareno, bijelo, osjetliivo rublje i vunu
Denkmit ALL-IN-ONE Quick & Fresh tekući deterdžent posebno je razvijen za kratke programe pranja i osigurava učinkovito čišćenje na temperaturama već od 20 stupnjeva. Zahvaljujući svojoj ciljanoj formuli, ovaj tekući deterdžent uspješno uklanja neugodne mirise s tkanina, pružajući ugodan osjećaj svježine nakon svakog pranja. Uz ALL-IN-ONE Quick & Fresh deterdžent rublje je osvježeno i čisto u kratkom vremenu.
dm broj proizvoda: 3134509
EAN: 4066447967548
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- šareno rublje, vuna i osjetljivo rublje, bijelo rublje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- sadrži bitreks
Sastojci
Sastojci
<5 % ANIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, SAPUNA, NEIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, AMFOTERNIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, FOSFONATA. SADRŽI KONZERVANSE (FENOKSIETANOL, BENZIZOTIAZOLINON, DIDECILDIMONIUM KLORID), MIRISE (TETRAMETIL ACETILOKTAHIDRONAFTALENI, LINALOOL, AMIL SALICILAT, GERANIOL), ENZIME, BITREX®
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Obratiti pozornost na upute o pranju į održavaniu na etiketi odieće. Pranje u perilici rublia (za 2,5 kg suhog rublia): 1 čep = cca 40 ml malo zaprljano zaprljano jako zaprljano meka voda 30 ml 40 ml 60 ml tvrda voda 40 ml 60 ml 80 ml jako tvrda voda 60 ml 80 ml 120 ml MINI pranie (1/2 punjenja): -15 ml. MAKSI pranie (4-5 kg): +40 ml. Ručno pranje: otopiti 40 ml u 10 I mlake vode. Za podatke o tvrdoći vode kontaktirati lokalnog distributera
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Sadržj BENZIZOTIAZOLINON. Može izazvati alergijsku reakciju.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Nakon uporabe temeljito oprati ruke.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Skladištiti i transportirati u uspravnom položaju. Zaštititi od smrzavanja i vrućine.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za pranje rublja Fresh Sensation, 35 pranja, 1,5 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za bijelo rublje, 20 pranja, 1,1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,1 l (3,59 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,1 l (3,59 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje, 20 pranja, 1,1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,1 l (3,59 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,1 l (3,59 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje – proljeće, 1 l; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 l (1,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 l (1,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje bijelog rublja – Sense of Freshness, 30 pranja, 1,95 kg; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1,95 kg (2,54 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1,95 kg (2,54 € za 1 kg)Cijena na 06.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje šarenog rublja, 20 pranja, 1,35 kg; Cijena: 4,80 €; Osnovna cijena: 1,35 kg (3,56 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Weißer Riese; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za pranje rublja Universal, 50 pranja, 2,25 l; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 2,25 l (7,09 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €2,25 l (7,09 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje – limeta, 1 l; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 l (1,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 l (1,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Weißer Riese; Naziv proizvoda: Praškasti deterdžent za rublje – Universal, 45 pranja, 2,25 kg; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 2,25 kg (7,09 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €2,25 kg (7,09 € za 1 kg)Cijena na 21.02.2026.: 15,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Black Sensation tekući deterdžent za crno i tamno rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: White Sensation tekući deterdžent za osjetljivo bijelo rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za pranje rublja Fresh Sensation, 35 pranja, 1,5 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir, 3-slojni, 180 listića, više vrsta, 8 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,41 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €8 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje – Soft Embrance, 40 pranja, 1 l; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 l (1,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 l (1,45 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Color & Care losion za pranje finog i osjetljivog rublja, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,87 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,80 €1,5 l (1,87 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (3,10 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €1,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sensitive sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja, 1,5 l; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Power Energy All in One gel-kapsule za strojno pranje posuda, 30 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €30 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit



