BaleaFlasteri za žuljeve Mix Watermelon Summer, 6 kom.Medicinski proizvod
Trenutna cijena:1,45 € | Prethodna cijena:2,95 €
6 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 25.06.2026.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- flaster za zaštitu od žuljeva
- upija tekućinu iz žulja i djeluje kao jastučić
- odbija vodu i prljavštinu
- sigurno prianja i proziran je
- s potpunim hidrokoloidnim slojem
Balea flaster za žuljeve lubenica s potpunim hidrokoloidnim slojem posebno je razvijen za prevenciju i zaštitu žuljeva. Odbija vodu i prljavštinu te sigurno prianja na kožu, čime pruža pouzdanu zaštitu. Prozirni flaster upija tekućinu iz žulja i istovremeno djeluje kao jastučić, što može ublažiti pritisak na zahvaćeno područje. Zahvaljujući svojoj prozirnosti, flaster za žuljeve diskretan je i jedva vidljiv.
dm broj proizvoda: 3134102
EAN: 4042441024432
Upozorenja
Upozorenja
Prikladno samo za površinske rane. Ne koristiti na inficiranim ili jako krvarećim ranama ili opeklinama trećeg stupnja. U slučaju dijabetesa, loše cirkulacije ili znakova infekcije, obratite se liječniku. Ne koristiti ponovno, to može dovesti do infekcije. Sačuvajte sklopivu kutiju za buduću upotrebu.
Ovo je medicinski proizvod. Za informacije o rizicima i nuspojavama pročitajte uputu o lijeku i pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije nanošenja flastera, zahvaćena područja kože trebaju biti čista, suha i bez masnoće. 2. Uklonite zaštitni papir i stavite flaster na žulj bez dodirivanja ljepljive strane. 3. Pažljivo pritisnite flaster i ostavite ga na mjestu dok se sam ne odlijepi. Ako ga je potrebno ukloniti ranije, polako i postupno ga odlijepite pod mlazom tople vode.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Egipat
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Hidrokoloidni flasteri protiv prištića Clear-up, 36 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 36 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €36 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Hansaplast; Naziv proizvoda: Second Skin Protection vodootporni flasteri, 6 kom.; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,53 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €6 kom. (0,53 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vodootporni transparentni flasteri, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,09 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €20 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vodoodbojni flasteri, 40 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €40 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Hansaplast; Naziv proizvoda: Water-resistant Universal flasteri, 20 kom.; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,12 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €20 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vodootporni flasteri za djecu – morske životinje, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €20 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Vodootporni transparentni flasteri, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,09 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €20 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: lactovit; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Lactourea – Repairing, 300 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,3 l (8,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Revitalum hidratantna krema-maska za njegu stopala, 75 ml; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,075 l (40,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Hansaplast; Naziv proizvoda: Water-resistant Universal flasteri, 20 kom.; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,12 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €20 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea