DenkmitDeterdžent za ručno pranje posuđa – Touch of Brazil, 500 ml
1,15 €
0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 14.05.2026.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- deterdžent za posuđe s egzotičnim mirisom
- otprilike 2 ml dovoljno je za 5 litara vode
- snažno uklanja masnoću i škrob
- dermatološki ispitana podnošljivost na koži
Denkmit Touch of Brazil deterdžent za posuđe osvaja svojim egzotičnim mirisom i koncentriranom formulom koja učinkovito otapa i najtvrdokorniju prljavštinu. Njegova snaga odmašćivanja s lakoćom uklanja ostatke masnoće i škroba s tanjura, lonaca i posuđa. Dermatološki ispitana podnošljivost na koži čini Denkmit Touch of Brazil deterdžent za posuđe prikladnim i za osjetljive ruke.
dm broj proizvoda: 3123830
EAN: 4066447967302
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- žuta
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, s mirisom, sadrži bitreks
Upozorenja
Upozorenja
Nakon svakog pranja ruke isprati u čistoj vodi. Osobe s oštećenom ili osjetljivom kožom moraju se strogo držati upute za doziranje i izbjegavati dulji dodir ruku s otopinom sredstva za pranje.
Sastojci
Sastojci
5 – 15 % ANIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, <5 % AMFOTERNIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI. SADRŽI KONZERVANSE (TETRAMETIL ACETILOKTAHIDRONAFTALENE, LINALOOL). OSTALI SASTOJCI: BITREX®.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
3 ml deterdženta (cca 3/4 čajne žličice) dostatna su za 5 l vode.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (3,10 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €1,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje šarenog rublja – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,95 kg; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1,95 kg (2,54 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1,95 kg (2,54 € za 1 kg)Cijena na 26.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa Multi-Power-Gel, 500 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 11.10.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive koncentrirani deterdžent za ručno pranje posuđa, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Balzam za ručno pranje posuđa – aloe vera, 500 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,90 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Miris za rublje – Touch of Brazil, 400 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 04.08.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje perilice posuđa, 250 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (3,80 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,25 l (3,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Balzam za ručno pranje posuđa – aloe vera, 500 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,90 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnati ručnici, 3-slojni, 100 listića, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir, 3-slojni, 180 listića, više vrsta, 8 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,41 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €8 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje – miris nara, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku – Flower Splash, 2 x 48 g, 96 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,096 kg (11,98 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,096 kg (11,98 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pro Climate deterdžent za ručno pranje posuđa – lavanda, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent za šareno rublje – Touch of Brazil, 30 pranja, 1,5 l; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (3,10 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €1,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Power Energy All in One gel-kapsule za strojno pranje posuda, 30 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €30 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit
