trend !t upNaljepnice za nokte Sparkle & Shine, 70 kom.
1,85 €
70 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- naljepnice za nokte
- samoljepljive
- za kreativno ukrašavanje noktiju
- jednostavno nanošenje
trend !t up naljepnice za nokte Sparkle & Shine u tren oka stvaraju posebne naglaske na noktima. Samoljepljive naljepnice omogućuju savršeno stiliziranje noktiju i jednostavno se nanose. Daju manikuri poseban sjaj i kreativnost. Za jedinstvene dizajne, trend !t up naljepnice za nokte idealan su odabir za svaku priliku.
dm broj proizvoda: 3112755
EAN: 4067796261592
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za nokte Golden Glam, 72 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €72 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za nokte Fruity Fun, 72 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €72 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: UV nadlak za nokte – Glitter; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,009 l (372,22 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,009 l (372,22 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za popravak noktiju Quick Fix, 12 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,19 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €12 kom. (0,19 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 070, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 175, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 190, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Folije za nokte UV Nails – 130 Glazed Look, 16 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,85 €16 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 6,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 155, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Folije za nokte UV Nails – 110 Vintage Rose, 16 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,85 €16 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 6,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za nokte Golden Glam, 72 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €72 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Naljepnice za nokte Fruity Fun, 72 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €72 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Pribor za ukrašavanje noktiju 2in1 Nail Art, 1 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Bazni lak i nadlak Quick Dry, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Unlimited Styles olovka za ukrašavanje noktiju – 010, 2,5 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Xpress Manicure UV folija za nokte – 034 Lipgloss, 24 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 27.06.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Ljepilo za umjetne nokte Quick & Precise, 8 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,008 kg (343,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,008 kg (343,75 € za 1 kg)Cijena na 18.02.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od trend !t up

