trend !t upMatte krema za konturiranje – 030, 12 ml
3,95 €
0,012 l (329,17 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 030
- za stvaranje izražajnih kontura
- mekani aplikator za jednostavno i precizno nanošenje
- kremasta tekstura
- lako se razmazuje
trend !t up Matte krema za konturiranje u nijansi 030 čini konturiranje jednostavnim i brzim. Njegov mekani aplikator omogućuje lako i precizno nanošenje, dok se kremasta tekstura savršeno blenda i stapa s kožom za prirodan izgled. U trenu stvara izražajne konture i definira crte lica. Mat završetak osigurava da naglašene linije izgledaju suptilno i elegantno. Uz trend !t up Contouring Cream Matte postizanje profesionalno oblikovanog izgleda nikada nije bilo lakše.
dm broj proizvoda: 3112612
EAN: 4067796266214
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- smeđa
Sastojci
Sastojci
AQUA, ETHYLHEXYL COCOATE, ISONONYL ISONONANOATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, MAGNESIUM SULFATE, CELLULOSE, PHENOXYETHANOL, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA ALBA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROGENATED LECITHIN [+/- CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491]
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte krema za konturiranje – 010 Grey Brown, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte tekuće rumenilo – 230, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.06.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte tekuće rumenilo – 220, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Dewy Cream kremasto rumenilo – 030, 2 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Ultra Shine Cream Crayon ruž za usne u olovci – 030, 2,8 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Olovka za unse Line & Lift – 030, 0,5 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Kompaktni puder Soft & Set Matte – 20, 9 g; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,009 kg (350,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,009 kg (350,00 € za 1 kg)Cijena na 18.02.2026.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Chromatic Glow Eyeliner olovka za oči – 030, 0,29 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Brow'fection Expert olovka za obrve – 030 Espresso, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte tekuće rumenilo – 220, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte tekuće rumenilo – 230, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.06.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Matte krema za konturiranje – 010 Grey Brown, 12 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Professional precizni kist za make-up – kosi, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,90 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €1 kom. (4,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: fix & last keep it Perfect sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 0,05 l (62,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €0,05 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Ukošena spužvica za make-up u obliku jaja, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Liquid Camouflage tekući korektor – 020 Beige, 5 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od trend !t up