trend !t upLak za nokte Ultimate Shine & Stay – 040, 8 ml
1,95 €
1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 040
- lak za nokte s gel-efektom
- za izniman sjaj
- manikura bez upotrebe UV lampe
- dugotrajna formula
trend !t up Ultimate Shine & Stay lak za nokte oduševljava dugotrajnošću i intenzivnim sjajem. Ovaj bijeli lak osigurava besprijekoran izgled do 11 dana, bez upotrebe UV lampe. Brzosušeća formula omogućuje jednostavno i učinkovito nanošenje, a rezultat je profesionalan završetak. trend !t up Ultimate Shine & Stay lak za nokte odličan je izbor za njegovane nokte s dugotrajnim učinkom.
dm broj proizvoda: 3112578
EAN: 4070765070316
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- bijela
- Učinak:
- sjajno, dugotrajno
- Prekrivna moć:
- potpuno prekrivanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
Sastojci
Sastojci
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, POLYESTER-23, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, CI 77891, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, SILICA, MALTOL, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHOSPHORIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 050, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 085, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 060, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 175, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 155, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 125, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 190, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 165, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 070, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Ultimate Shine & Stay lak za nokte – 110, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 26.06.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Bazni lak i nadlak Quick Dry, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 060, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 050, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Ultimate Shine & Stay lak za nokte – 160, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 26.06.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Nadlak Ultimate Last, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Ultimate Shine & Stay – 190, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Bazni lak UltimateGrip, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – ruža, 200 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,2 l (8,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Glow Kissed Nails Effect & Care – 010, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od trend !t up



