BecutanŠampon za djecu, 750 ml
7,00 €
0,75 l (9,33 € za 1 l)Cijena na 24.04.2026.: 7,00 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Nije dostupno u dm trgovinama
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za osjetljivu kožu dječje glavice
- nježno čisti i njeguje kosu i vlasište
- blaga formula i prilagođena pH vrijednost
- omekšava kosu i olakšava raščešljavanje
- bez silikona i bez alkohola
Becutan šampon za djecu ima iznimno laganu formulu koja nježno njeguje i čisti kosu i osjetljivu kožu dječje glavice. Becutan šampon za djecu omekšava kosu i olakšava raščešljavanje te joj daje baršunast sjaj. Blaga formula s prilagođenom pH vrijednošću pomaže očuvanju prirodnog osjećaja mekoće vlasišta i njezinu ravnotežu bez isušivanja. Lagano pjeni i pažljivo uklanja nečistoće bez agresivnih sastojaka. Ne sadrži silikone ni alkohol.
dm broj proizvoda: 3111672
EAN: 5310001245627
Sastojci
Sastojci
AQUA, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, PARFUM, CITRIC ACID, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, TERPINEOL, LINALYL ACETATE, CI42090
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Alkaloid d.o.o.
Slavonska avenija 6A, Zagreb, Hrvatska
sales.fmcg@alkaloid.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Makedonija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Hidratantno mlijeko za njegu dječje kože s pumpicom, 400 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,4 l (12,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,4 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: goodnight higijenski ulošci s krilcima maxi+ goodnight, 20 kom.; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,14 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €20 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s ekstraktom kamilice, 72 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 72 kom. (2,01 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,45 €72 kom. (2,01 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s ekstraktom kamilice 4x72, 288 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 288 kom. (1,89 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine5,45 €288 kom. (1,89 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Papirnate maramice, 3-slojne, 10 x 10 kom., 100 kom.; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,16 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €10 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Xtreme 3 Beauty jednokratni brijač, 1 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: We care; Naziv proizvoda: Air Fit higijenski ulošci night, 0,23 kg; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina2,50 €20 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Becutan



