DAISEOh So mirisna vodica Pear & Patchouli, 1 kom.
7,95 €
0,1 l (79,50 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 7,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za žene
- miris kruške i pačulija
- dugotrajan miris do 24 sata
- dermatološki testirano
DAISE Oh So savršen je mirisni sprej za tijelo i kosu kada želiš svjež, cvjetni i elegantan miris koji se lako nosi u svakoj prilici. Mirisna kombinacija kruške, bergamota i cvijeta naranče, uz pačuli, vaniliju i cedrovinu, stvara mekan i profinjen mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. DAISE Oh So mirisnu vodicu možeš nositi samostalno ili kombinirati s drugim DAISE mirisima kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Lagana formula idealna je za svakodnevno osvježenje nakon tuširanja, prije izlaska ili kad god želiš dodati dozu svježine i samopouzdanja. Ovaj body mist s mirisom kruške i pačulija odličan je izbor za sve koji vole svježe, floralne i dugotrajne mirise za tijelo i kosu.
dm broj proizvoda: 3110217
EAN: 4895248002406
Sastojci
Sastojci
-
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
-
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: SOL DE JANEIRO; Naziv proizvoda: Cheirosa 68 mirisna vodica, 90 ml; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 0,09 l (265,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina23,90 €0,09 l (265,56 € za 1 l)Cijena na 16.05.2025.: 23,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE