LattafaTeriaq Intense edp, 100 ml
39,90 €
0,1 l (399,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2025.: 59,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene i muškarce
- tip i grupa mirisa: orijentalni, začinski miris
- gornje note: šafran, bergamot
- srednje note: liker od šljive, cimet
- bazne note: jantar tonka grah, benzoin
Lattafa Teriaq Intense izuzetna je kreacija parfumera Quentina Bischa koji se nadahnuo željom za sirovim intenzitetom i profinjenom ljepotom. Ovaj miris skladnom i odvažnom kompozicijom slavi hrabrost biti drugačiji i izuzetan. U gornjim notama bergamot i šafran pobuđuju osjetila osvježavajućom i egzotičnom aromom. U srcu mirisa razvijaju se note likera od šljive i cimeta, pružajući topao i privlačan zagrljaj koji ostaje u zraku. Bazne note tonka graha, jantara i benzoina ostavljaju trajan dojam senzualne dubine. Orijentalni uniseks miris Lattafa Teriaq Intense namijenjen je ženama i muškarcima.
dm broj proizvoda: 3085349
EAN: 6290360595771
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- orijentalni
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati izvan dohvata djece. Izbjegavati dodir s očima
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT, PARFUM, WATER, LINALOOL, LOMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, VINNAMAL, CINNAMYL ALCOHOL, ISOEUGENOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu. Izbjegavajte kontakt s očima.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na tamnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Dp Lux KFT
TABLAS UTCA 36-38, Budimpešta, Mađarska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni arapski emirati
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Teriaq, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Više proizvoda od Lattafa