ITABOKopča za kosu – zlatna
5,99 €
1 kom. (5,99 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu
- jednostavno korištenje
- moderan i atraktivan dizajn
- prikladno za sve tipove kose i frizure
- za sigurno učvršćivanje kose
Itabo kopča za kosu idealan je modni dodatak za svaku frizuru i stil. Zahvaljujući modernoj tehnologiji izrade, omogućuje jednostavno rukovanje i sigurno učvršćivanje svakog pramena kose. S njom se brzo i lako mogu kreirati savršene frizure po vlastitom ukusu. Atraktivan zlatni dizajn ove Itabo kopče za kosu privlači poglede i upotpunjuje svaki izgled, čineći je nezaobilaznim dodatkom za svaku prigodu.
dm broj proizvoda: 3066796
EAN: 3856019328584
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Tea Tree Oil pasta za zaštitu zubne cakline – ulje čajevca, 75 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (32,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,075 l (32,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: THE PINK STUFF; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje WC školjke The Miracle, 750 ml; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €0,75 l (3,20 € za 1 l)Cijena na 13.12.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER Color Sensation; Naziv proizvoda: Boja za kosu 8.0 Luminous light blond, 1 kom.; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,25 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €1 kom. (5,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pedigree; Naziv proizvoda: Adult suha potpuna hrana za odrasle pse – govedina i povrće, 500 g; Pravna klasifikacija: potpuna hrana za životinje; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (5,90 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,5 kg (5,90 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa