Oral-BiO Ultimate Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube – bijela, 4 kom.
34,50 €
4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- uklanja do 100 % zubnog plaka
- kosina vlakana omogućuje temeljito čišćenje
- samo za iO električne četkice za zube
- klinički dokazani rezultati
- boja: bijela
Glava četkice Oral-B iO Ultimate Clean, u bijeloj boji, uklanja do 100 % zubnog plaka već od prvog dana korištenja. Ultimate Clean kombinira savršenu kosinu vlakana tipičnu za Oral-B s inovativnim rješenjima koja osiguravaju najbolje čišćenje. Tehnologija iO spaja legendarnu okruglu glavu zubne četkice Oral-B s nježnim mikrovibracijama za maksimalnu učinkovitost. Ova četkica pruža temeljito čišćenje i doprinosi zdravlju desni uz svaki potez. Uz Oral-B iO Ultimate Clean, vaša dentalna higijena bit će na najvišoj razini.
dm broj proizvoda: 3060394
EAN: 8700216199513
Sastojci
Sastojci
/
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
/
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble GmbH
Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus, Njemačka
dekontakt.im@pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Ultimate Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube – crna, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Ultimate Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 6 kom.; Cijena: 44,90 €; Osnovna cijena: 6 kom. (7,48 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine44,90 €6 kom. (7,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 44,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Ultimate Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 8 kom.; Cijena: 62,70 €; Osnovna cijena: 8 kom. (7,84 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine62,70 €8 kom. (7,84 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 49,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Ultimate Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 6 kom.; Cijena: 44,90 €; Osnovna cijena: 6 kom. (7,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu44,90 €6 kom. (7,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 44,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Gentle Care zamjenske glave za električnu četkicu za zube – bijela, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Radiant White zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Gentle Care zamjenske glave za električnu četkicu za zube – crna, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Kids zamjenske glave za električnu četkicu za zube Stitch, 4 kom.; Cijena: 37,90 €; Osnovna cijena: 4 kom. (9,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu37,90 €4 kom. (9,48 € za 1 kom.)Cijena na 21.03.2026.: 37,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Radiant White zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Gentle Care zamjenske glave za električnu četkicu za zube – bijela, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Frozen zamjenske glave za električnu četkicu za zube, 4 kom.; Cijena: 21,25 €; Osnovna cijena: 4 kom. (5,31 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,25 €4 kom. (5,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 21,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO Gentle Care zamjenske glave za električnu četkicu za zube – crna, 4 kom.; Cijena: 34,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (8,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,50 €4 kom. (8,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: iO elektična četkica Series 2 – crna, 1 kom.; Cijena: 57,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (57,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu57,90 €1 kom. (57,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 69,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Be You pasta za izbjeljivanje zuba – lubenica, 60 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (215,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,06 l (215,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Spring Awakening mirisne perlice za rublje, 16 pranja, 195 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,195 kg (33,08 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,195 kg (33,08 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Oral-B
