purSecrets of the Chef sredstvo za čišćenje posuđa – s mirisom maline, 450 ml
1,60 €
0,45 l (3,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- snažan protiv masnoće
- s mirisom maline
- namijenjen borbi protiv tvrdokornih mrlja
Pur Secrets of the Chef Raspberry je sredstvo za ručno pranje posuđa s jakom snagom odmašćivanja koje pruža vrhunske rezultate čišćenja i pranja posuđa. Čisti i najprljavije posuđe uz pomoć sode bikarbone te omogućuje snažno odmašćivanje i borbu protiv tvrdokornih mrlja. Slatki miris maline, stvorit će ugodnu atmosferu tijekom pranja posuđa.
dm broj proizvoda: 3058708
EAN: 9000101355130
Sastojci
Sastojci
5 – 15 % ANIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, <5 % AMFOTERNE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, MIRISI (LIMONENE), KONZERVANSI (BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE), ENZIMI
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Sadrži 2-metilizotiazol-3(2H)-on. Može izazvati alergijsku reakciju na koži.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Čuvati izvan dohvata djece.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Odložiti ispražnjeni spremnik u lokalni sistem zbrinjavanja otpada.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH
Erdbergstrasse 29, 1030 Wien, Austrija
henkel.croatia@henkel.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Austrija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: pur; Naziv proizvoda: Sredstvo za ručno pranje posuđa Secrets of the Chef – limun, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,45 l (3,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: pur; Naziv proizvoda: Sredstvo za ručno pranje posuđa Secrets of the Chef – limun, 1,2 l; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1,2 l (2,88 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1,2 l (2,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: pur; Naziv proizvoda: Secrets of Care sredstvo za ručno pranje posuđa – aloe vera, 1,2 l; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1,2 l (2,88 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1,2 l (2,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa Platinum Plus – malina, 545 ml; Cijena: 3,60 €; Osnovna cijena: 0,545 l (6,61 € za 1 l); Novo Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,60 €0,545 l (6,61 € za 1 l)Cijena na 08.08.2026.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: planet pure; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – Crvena naranča i ružmarin, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje posuđa Lemon, 450 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,45 l (4,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Clean & Fresh deterdžent za pranje posuđa – nar, 450 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,45 l (4,33 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,45 l (4,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje posuđa Tea tree & Mint, 450 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,45 l (4,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Likvi; Naziv proizvoda: Ultra Fresh deterdžent za pranje posuđa – limun, 450 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,45 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent Platinum Plus XXL – malina, 730 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,73 l (6,44 € za 1 l); Novo Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €0,73 l (6,44 € za 1 l)Cijena na 08.08.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: pur; Naziv proizvoda: Sredstvo za ručno pranje posuđa Secrets of the Chef – limun, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,45 l (3,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Višenamjenske maramice za dezinfekciju – limun, 56 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 56 kom. (0,03 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €56 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AJAX; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje Mood Boost, 1 l; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,75 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €1 kom. (1,75 € za 1 kom.)Cijena na 28.04.2026.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice Baby Soft – organski med i kamilica, 5 x 51 kom., 255 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 255 kom. (1,76 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €255 kom. (1,76 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Toaletni papir strong&soft, 3-slojni, 110 listića – breskva, 10 kom.; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,24 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €10 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od pur
