DenkmitTablete za vodokotlić 2u1, 4 x 50 g, 4 kom.
1,95 €
4 kom. (0,49 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- tablete za vodokotlić
- uklanja nečistoću i kamenac
- pruža higijensku svježinu
- jednostavno za upotrebu
Denkmit 2u1 tablete za vodokotlić donose iznimnu čistoću i svježinu u vašu kupaonicu. Dizajnirane za učinkovito uklanjanje kamenca i prljavštine, ove tablete pružaju higijensku svježinu pri svakom ispiranju. S 2u1 formulom temeljito čiste i osvježavaju, dajući vašoj kupaonici dugotrajnu svježinu i čistoću. Pakiranje sadrži 4 tablete, koje su jednostavne za korištenje i pakirane u foliji koja je topiva u vodi, što omogućuje brzu i bezbrižnu upotrebu. Priuštite si besprijekornu čistoću i osvježavajući miris pri svakom ispiranju i pobrinite se da vaša kupaonica uvijek blista uz Denkmit tablete za vodokotlić 2u1.
dm broj proizvoda: 2978409
EAN: 4066447891249
Upozorenja
Upozorenja
Obojena voda može prouzročiti obojenja na materijalima. Zato eventualne kapljice od prskanja odmah treba ukloniti mokrom krpom. Nakon svakog pranja ruke isprati u čistoj vodi. Osobe s osjetljivom ili oštećenom kožom moraju se strogo držati upute za doziranje i izbjegavati dulji dodir ruku s otopinom sredstva za pranje.
Sastojci
Sastojci
15 – 30 % ANIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, 5 – 15 % NEIONSKIH POVRŠINSKI AKTIVNIH TVARI, SADRŽI MIRISE (LIMONEN), BITREX®
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Skinuti naljepnicu s tablete. 1 tabletu zajedno s folijom staviti direktno u kotlić, na suprotnu stranu od dovoda vode. Zaštitna folija će se sama i bez ostataka otopiti u vodi. Kako bi postigla puni učinak, tabletu ostaviti da odstoji cca pola sata prije prvog puštanja vode.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Opasnost
Sadrži delta-3-karen. Može izazvati alergijsku reakciju.
Štetno za vodeni okoliš s dugotrajnim učincima.
Nadražuje kožu.
Uzrokuje teške ozljede oka.
Nakon uporabe temeljito oprati ruke.
Odmah nazvati CENTAR ZA KONTROLU OTROVANJA/liječnika.
Odložiti sadržaj/spremnik na odlagalište opasnog otpada.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Čuvati izvan dohvata djece.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Kod nadražene kože ili osipa: Zatražiti savjet liječnika / potražiti liječničku pomoć.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Skladištiti na suhom i hladnom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku, 2 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,48 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €2 kom. (0,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje WC školjke, 16 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €16 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje perilice posuđa, 4 x 20 g, 4 kom.; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €4 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku – limun, 4 x 40 g, 160 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,16 kg (5,94 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,16 kg (5,94 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Multi-Power Revolution tablete za strojno pranje posuđa, 40 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €40 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Kruti osvježivač za WC – miris limuna i grejpa, 2 x 38 g, 2 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,58 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €2 kom. (0,58 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku – Flower Splash, 2 x 48 g, 96 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,096 kg (11,98 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,096 kg (11,98 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Kruti WC uložak – plavi, 3 x 40 g + košarica, 3 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €3 kom. (0,45 € za 1 kom.)Cijena na 28.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca u WC školjci - Multi Power, 750 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,75 l (1,67 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,75 l (1,67 € za 1 l)Cijena na 14.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Multi-Aktiv Lemon Splash osvježivač za WC školjku, 2 x 48 g, 96 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,096 kg (11,98 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,096 kg (11,98 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje WC školjke, 16 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €16 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje WC-a – limun, 500 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,30 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,5 l (3,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku, 2 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,48 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €2 kom. (0,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za čišćenje perilice posuđa, 4 x 20 g, 4 kom.; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €4 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku – Flower Splash, 2 x 48 g, 96 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,096 kg (11,98 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,096 kg (11,98 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Kruti WC uložak – plavi, 3 x 40 g + košarica, 3 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €3 kom. (0,45 € za 1 kom.)Cijena na 28.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnati ručnici, 3-slojni, 100 listića, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje WC-a – svježina oceana, 1 l; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 1 l (1,20 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €1 l (1,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje kamenca u WC školjci - Multi Power, 750 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,75 l (1,67 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,75 l (1,67 € za 1 l)Cijena na 14.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za upijanje boja, 50 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina2,95 €50 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit



