AIR-VALMinecraft edt
5,95 €
0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- toaletna voda za djecu
- ostavlja kožu nježno namirisanom
- ne iritira kožu
Otkrijte miris koji prenosi magiju digitalnog svijeta u stvarnost! Inspiriran beskrajnim svijetom Minecrafta, ova jedinstvena toaletna voda za djecu otvara se osvježavajućim notama limuna, poput sunčanog jutra u pixeliranom pejzažu. U srcu mirisa skriva se delikatna kombinacija jasmina i irisa, koja donosi osjećaj avanture i istraživanja svakog kutka neograničenih svjetova. Na kraju, topli mošusni tonovi pružaju čvrstu bazu, ostavljajući dugotrajan dojam koji će vas podsjećati na svaki uspjeh i pobjedu u igri i životu! S Minecraft toaletnom vodom pripremite se za mirisnu avanturu bez granica!
dm broj proizvoda: 2976717
EAN: 8411114094564
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za djecu
Upozorenja
Upozorenja
Zapaljiva tekućina i para. Zapaljivo.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte. Izbjegavajte kontakt s očima.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati odvojeno od topline/iskre/otvorenog plamena/vrućih površina. – Ne pušiti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
AIR-VAL INTERNATIONAL
Miguel Servet 27, 08850 Gava, Barcelona, Španjolska
dvico@air-val.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Disney; Naziv proizvoda: Minecraft 2u1 šampon za kosu i gel za tuširanje, 400 g; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,4 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: K-Rush Beauty edt, 30 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (265,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,03 l (265,00 € za 1 l)Cijena na 04.08.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Disney; Naziv proizvoda: Minecraft 2u1 šampon za kosu i gel za tuširanje, 400 g; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,4 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: 4u1 dječji gel za tuširanje – Kick It!, 300 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Toaletna voda za djecu – Angel; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 28.10.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon 2u1 – Surf Osaurus, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od AIR-VAL
