DisneyMinecraft 2u1 šampon za kosu i gel za tuširanje, 400 g
6,20 €
0,4 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje i šampon
- dizajn s likom iz poznate igrice Minecraft
- za mirisna i vesela kupanja
Air Val Minecraft 2D 2u1 gel za tuširanje i šampon idealan je za djecu koja su ljubitelji poznate videoigrice Minecraft. Pogodan je za sve tipove kože. Uz Minecraft 2D 2u1 gel za tuširanje i šampon, vaše će dijete postati heroj u svom društvu. Pretvorite dječju kupku u zabavan ritual uz Minecraft 2D 2u1 gel za tuširanje i šampon.
dm broj proizvoda: 2974653
EAN: 8411114094595
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za djecu
Sastojci
Sastojci
WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE METHYL MEA, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAURYL SULFATE, POTASSIUM SORBATE, FRAGRANCE (PARFUM), SODIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, LIMONENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES (OTNE)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno umasirajte na vlažnu kožu i kosu te isperite toplom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
AIR-VAL INTERNATIONAL
Miguel Servet 27, 08850 Gava, Barcelona
dvico@air-val.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Slični proizvodi
- Marka: Disney; Naziv proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje za djecu – Stitch, 400 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,4 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 14.06.2025.: 6,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon – jabuka, 400 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,4 l (6,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon 2u1 – Surf Osaurus, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: 2u1 gel za tuširanje i šampon za kosu Kids Ki-Ki – jabuka, 260 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,26 l (15,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,26 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 07.03.2026.: 3,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: 4u1 dječji gel za tuširanje – Kick It!, 300 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Kupka u boji, 10 x 4,5 g, više vrsta, 10 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,045 kg (43,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,045 kg (43,33 € za 1 kg)Cijena na 15.11.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Dječji pjenasti sapun za ruke i lice – s pjenom u obliku cvijeta, 250 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (13,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,25 l (13,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Disney; Naziv proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje za djecu – Stitch, 400 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,4 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 14.06.2025.: 6,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje, šampon i regenerator – malina, 400 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (9,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,4 l (9,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za lakše raščešljavanje kose, Happy Berry, 250 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,25 l (5,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon 2u1 – Surf Osaurus, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje Kids – Bubble Party, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Disney