ADAKTAR®Olovka za obrve Legend – A02, 5 g
14,95 €
1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nijansa: A02
- sadrži pigmente za trajnu šminku (PMU)
- puna pigmentacija i cjelodnevna postojanost
- stvara prirodno strukturiran efekt
- jednostavna za upotrebu
Postignite legendaran izgled obrva uz Adaktar Legend olovku. Njezin kreon po prvi je put napravljen od pigmenata za trajnu šminku (PMU), što osigurava iznimnu postojanost i intenzitet boje. Završni sloj svilenog pudera omogućuje da se pigment savršeno stopi s kožom za prirodan izgled. Adaktar Legend olovka se lako nanosi, ne stvara mrlje i traje cijeli dan.
dm broj proizvoda: 2705986
EAN: 8606112056236
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- olovka
Upozorenja
Upozorenja
Adaktar Legend Brow pencil skladištiti na tamnom i suvom mestu.
Sastojci
Sastojci
PMU PIGMENTI, BAKAR U PRAHU, TALK, HIDROGENIZOVANI POLICIKLOPENTADI, VITAMIN E, TOKOFEROL ACETAT, SINTETIČKI VOSAK, CI 77491, CI 77492, CINK STEARAT, CI 77499, CI 77891, KARNAUBA VOSAK
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Četkicom raščešljajte dlačice i oblikujte obrve prema željenom izgledu. Donji dio obrva obilno popunite, dok na gornji dio i početak obrva nanesite manju količinu proizvoda kako biste postigli ombre efekat.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Adaktar International D.o.o.
adaktarhr@gmail.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A04, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A01, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A05, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A07, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A03, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A06, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Pomada za obrve PomAdam – smeđa, 5 g; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 24,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Pomada za obrve PomAdam – svijetlo smeđa, 5 g; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 24,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje lica 99.99 % La Mousse, 120 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,12 l (166,25 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €0,12 l (166,25 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Silan; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Sensitive & Baby, 76 pranja, 1,672 l; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1,672 l (1,94 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1,672 l (1,94 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Maskara Thrill Seeker Mega Lift – 001 Black, 10 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 11,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od ADAKTAR®



