Baby AgeŠprica za čišćenje dječjeg nosa, više vrsta, 1 kom.Medicinski proizvod
9,95 €
2 kom. (4,98 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- prikladno za djecu od 6 mjeseci do 12 godina
- za sigurno i nježno čišćenje nosića
- silikonski nastavak na vrhu ima oblik medvjedića
- pakiranje sadrži 2 šprice i 2 silikonska nastavka
Baby Age Nose Cleaner proizvod namijenjen je za nježno i sigurno čišćenje nosića od 6. mjeseca do 12. godine vašeg mališana. Redovitim čišćenjem nosića stvara se odlična prevencija od upala nosa, uha i grla. Set se sastoji od dvije medicinske šprice od 10 ml i dva mekana silikonska nastavka koji su odvojivi. Baby Age šprica za čišćenje dječjeg nosa na vrhu silikonskog nastavka ima preslatki oblik medvjedića.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 2486569
EAN: 3859894284013
Značajke
Značajke
- Preporučena dob:
- od 6. mjeseca
- Materijal:
- silikon
Upozorenja
Upozorenja
Držite proizvod dalje od dohvata bebe.
Ovo je medicinski proizvod. Za informacije o rizicima i nuspojavama pročitajte uputu o lijeku i pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Sastojci
Sastojci
Šprica i potisnik: 100 % PP MEDICINSKA PLASTIKA POLIPROPILEN
Odvojivi nastavak: SILIKONSKA GUMA (100 % SILIKON)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Operite ruke, odvojite silikonski nastavak od šprice i potisnik te ih stavite u proključalu vodu s blagim šamponom i isperite čistom vodom kako bi ste ih očistili zatim osušite na čistoj površini. U šprice aplicirajte isključivo fiziološku otopinu, vratite nastavak, dijete nagnite prema naprijed glavom, neka ima otvorena usta, stavite nastavak dublje u nosnicu kako bi se napravio vakum i ispraznite sadržaj djetetu u nos zatim ponovite postupak s drugom špricom ukoliko je sekret gust. Ako čistite nosić zbog prevencije tada je dovoljno aplicirati jednu punu špricu od 10 ml samo u jednu nosnicu.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Nakon korištenja šprice očistiti, osušti i spremiti na suho, čisto i tamno mjesto. Može se koristiti više puta, zamijenite isti nakon više od 10 dana svakodnevnog korištenja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Unidental d.o.o.
Trakošćanska ulica 6, Zaprešić, Hrvatska
info@unidental.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: STÉRIMAR; Naziv proizvoda: Baby izotonska otopina za nos, 100 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,1 l (99,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: STÉRIMAR; Naziv proizvoda: Baby sprej za nos, 50 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (139,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,05 l (139,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: frida baby; Naziv proizvoda: Fiziološki komplet za čišćenje nosa NoseFrida, 1 kom.; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Engelhard; Naziv proizvoda: Nosi set aspirator za nos, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 20,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (20,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,50 €1 kom. (20,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Aspirator za nos, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dječja bočica za učiti piti, od 6. mjeseca, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Četka za čišćenje bočica i sisača, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €1 kom. (2,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Termofor za djecu, više vrsta, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – 99 % voda, 3 x 56 kom., 168 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 168 kom. (2,68 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,50 €168 kom. (2,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Aspirator za nos, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Obruč za grickanje, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,40 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €1 kom. (2,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dječji pribor za jelo, 12+ mj. više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa