MoroccanoilTretman za kosu, 100 ml
49,95 €
0,1 l (499,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 49,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za sve tipove kose
- vraća kosi mekoću i sjaj
- brzo se upija
Moroccanoil tretman za kosu svojom jedinstvenom formulom bogatom antioksidativnim arganovim uljem dugoročno poboljšava stanje kose. Tretman daje sjaj i osjećaj mekoće. Trenutačno se upija u kosu bez ostavljanja tragova. Moroccanoil tretman namijenjen je svakom tipu kose. Za zdraviju i njegovanu kosu.
dm broj proizvoda: 2457232
EAN: 7290011521011
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- na uljnoj bazi
Sastojci
Sastojci
CYCLOMETHICONE, DIMETHICONE, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PARFUM/FRAGRANCE, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CI 26100 (RED 17), CI 47000 (YELLOW 11)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MOROCCANOIL ITALY, S.R.L.
Via Giorgio Perlasca 5, 24057 Martinengo (BG), Italija
contactus@moroccanoil.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Izrael
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: HASK; Naziv proizvoda: Argan Oil Strengthens & Restores ulje za kosu, 18 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,018 l (161,11 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,018 l (161,11 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Tretman za kosu Night Nutri Mist, 100 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (84,50 € za 1 l); dmLIVE Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,45 €0,1 l (84,50 € za 1 l)Cijena na 07.10.2025.: 8,45 €Dostupno za isporuku - Marka: Precious Argan; Naziv proizvoda: Repair regenerator za kosu s arganovim uljem, 500 ml; Cijena: 5,60 €; Osnovna cijena: 0,5 l (11,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,60 €0,5 l (11,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




