BOLEROSticks napici - Exotic mix, 12 kom.
3,75 €
12 kom. (0,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- bez šećera
- bez glutena
- bez konzervansa
- pogodno za dijabetičare
Bolero instant napici idealno su rješenje za potrebnu hidrataciju organizma. Ne sadrže šećer, gluten niti konzervans. Bolero napitke mogu konzumirati sve dobne skupine, osobe oboljele od dijabetesa, djeca, sportaši i svi koji vode računa o adekvatnom unosu tekućine u organizam.
dm broj proizvoda: 2421874
EAN: 3800048224546
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez konzervansa, bez dodanog šećera, pogodno za dijabetičare, pogodno za trudnice / dojilje
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Sadržaj 1 vrećice (3g) rastopite u 0,5 do 1 litre vode, ovisno o želji za intenzivnošću okusa.
Sastojci
Sastojci
kiseline: limunska i jabučna kiselina, maltodekstrin, sladila: acesulfam K, sukraloza i steviol glikozid, tvar za regulaciju kiselosti: trinatrijev citrat, tvar protiv zgrudnjavanja: trikalcijev fosfat, zgušnjivači: guar guma i guma arabika, L-askorbinska kiselina, bojila
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 ml* |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 kJ / 2 kcal |
| Masti ukupno | 0 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga šećer | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
| Vitamin C | 6 mg |
* pripremljenog proizvoda
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Držati na hladnom i suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Bolero & Co.Ltd.
1, Bolero Str. 2180 Etropole, Bugarska
accounting@bolero.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Bugarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima Microdrink – naranča, 12 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,62 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €12 kom. (0,62 € za 1 kom.)Cijena na 02.12.2025.: 7,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima – limun i limeta, 12 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,62 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €12 kom. (0,62 € za 1 kom.)Cijena na 09.06.2026.: 7,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima Microlyte – bobičasto voće, 12 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €12 kom. (0,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.12.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima – limun i menta, 12 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €12 kom. (0,75 € za 1 kom.)Cijena na 09.06.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima – jabuka, 12 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,62 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €12 kom. (0,62 € za 1 kom.)Cijena na 09.06.2026.: 7,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima Microdrink – grejp, 12 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,62 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €12 kom. (0,62 € za 1 kom.)Cijena na 02.12.2025.: 7,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Elektroliti u prahu – okus maline, 50 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,22 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €50 kom. (0,22 € za 1 kom.)Cijena na 01.04.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – kikiriki maslac, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 26.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: XXL Expert Plus papirnati ručnici, 3-slojni, 290 listića, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: waterdrop; Naziv proizvoda: Piće u topivim kockicama s vitaminima – limun i menta, 12 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €12 kom. (0,75 € za 1 kom.)Cijena na 09.06.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - banana i mliječna čokolada, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: HADA LABO TOKYO; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Express Glow & Anti Stress, 23 g; Cijena: 4,74 €; Osnovna cijena: 0,023 kg (206,09 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,74 €0,023 kg (206,09 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,74 €Dostupno za isporuku
- Marka: Zoe NUTRITION; Naziv proizvoda: Proteinski napitak French Vanilla, 454 g; Cijena: 24,95 €; Osnovna cijena: 0,454 kg (54,96 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,95 €0,454 kg (54,96 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 21,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od BOLERO



