DIETPHARMGinko omega - dodatak prehrani, 30 kom.Dodatak prehrani
14,95 €
30 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dodatak prehrani s ekstraktom lista ginka, DHA omega-3 masnom kiselinom i vitaminima B skupine
- za održavanje normalne cirkulacije i pamćenja
- 30 kapsula
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Godine vas polako stižu? Za vašu cirkulaciju i pamćenje Ginko OMEGA dodatak prehrani iz Dietpharma pruža optimalnu podršku u obliku kapsula s ekstraktom lista ginka, DHA omega-3 masnom kiselinom i vitaminima B skupine. Ekstrakt lista ginka doprinosi održavanju normalne cirkulacije i pamćenja. DHA doprinosi održavanju normalne funkcije mozga. Koristan učinak postiže se dnevnim unosom 250 mg DHA. Pantotenska kiselina doprinosi normalnim mentalnim sposobnostima.
dm broj proizvoda: 2368158
EAN: 3858881240155
Upozorenja
Upozorenja
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti.
Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom.
Ne preporučuje se kod poremećaja zgrušavanja krvi, trudnicama, dojiljama i djeci.
Čuvati od dohvata male djece.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Važno je pridržavati se uravnotežene i raznovrsne prehrane i zdravog načina života.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Uzima se 1 kapsula na dan. Nakon redovitog uzimanja kroz dva mjeseca, napraviti jednomjesečnu pauzu.
Sastojci
Sastojci
riblje ulje (1050 TG); želatina; tvar za zadržavanje vlage: glicerol; suhi ekstrakt lista ginka; zgušnjivači: mono- i digliceridi masnih kiselina i pčelinji vosak, žuti; nikotinamid; kalcijev D-pantotenat; bojilo: titanov dioksid; piridoksin hidroklorid; tiamin mononitrat; riboflavin; bojilo: bakreni kompleksi klorofilina; cijanokobalamin; pteroilmonoglutaminska kiselina
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Sastav | U preporučenoj dnevnoj dozi* | % PU** |
|---|---|---|
| Dokosaheksaenska kiselina (dha) | 250 mg | **** |
| Ekstrakt lista ginka | 60 mg | **** |
| Folna kiselina | 200 µg | 100 % |
| Niacin | 10 mg | 63 % |
| Pantotenska kiselina | 6 mg | 100 % |
| Vitamin B2, Riboflavin | 1,6 mg | 114 % |
| Vitamin B1, Tiamin | 1,4 mg | 127 % |
| Vitamin B12 | 1 µg | 40 % |
| Vitamin B6 | 2 mg | 143 % |
*odgovara 1 komad
**PU = preporučeni dnevni unos
****bez preporučene dnevne količine
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu, pri temperaturi do 25 °C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
FIDIFARM d.o.o.
Obrtnička 37, Rakitje, 10 437 Bestovje, Hrvatska
fidifarm@pharmas.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Supradyn; Naziv proizvoda: Energija 50+ - tablete, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 20,95 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,95 €30 kom. (0,70 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 20,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: DIETPHARM; Naziv proizvoda: Neuron-B, dodatak prehrani, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,33 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €30 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Supradyn; Naziv proizvoda: Energija 50+ - šumeće tablete, 15 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,25 €; Osnovna cijena: 15 kom. (0,82 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,25 €15 kom. (0,82 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: DIETPHARM; Naziv proizvoda: VITAMIN E 200 kapsule, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,37 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €30 kom. (0,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Lak za nokte Gel Colour – 03 Icing on the Cake, 8 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €1 kom. (1,70 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Creme Puff puder u kamenu – 05 Translucent, 14 g; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Cesar; Naziv proizvoda: Potpuna mokra hrana za odrasle pse – 2x piletina i mrkva, 2x govedina i povrće, 400 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (8,13 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,4 kg (8,13 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER PureActive; Naziv proizvoda: Pure Active 3u1 maska za lice Charcoal, 150 ml; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (49,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €0,15 l (49,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER PureActive; Naziv proizvoda: Pure Active 3u1 gel za čišćenje lica, 150 ml; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (49,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €0,15 l (49,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: KAL; Naziv proizvoda: Cal/Mag/Zinc High Potency – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 14,98 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,98 €100 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,98 €Dostupno za isporuku
- Marka: pur; Naziv proizvoda: Sredstvo za ručno pranje posuđa Secrets of the Chef – limun, 1,2 l; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1,2 l (2,88 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1,2 l (2,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: MUSHROOM CUPS; Naziv proizvoda: Instant kava obogaćena gljivama – Go Sharp!, 30 g; Cijena: 15,70 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (523,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,70 €0,03 kg (523,33 € za 1 kg)Cijena na 20.11.2025.: 15,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
