KALUltra Omega 3-6-9 – dodatak prehrani, 100 kom.Dodatak prehrani

  • bez bojila

  • bez konzervansa

  • bez dodanog šećera

  • bez dodanih aroma

  • bez dodanih žitarica

  • pogodno za dijabetičare

34,49 €
100 kom. (0,34 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 34,49 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • dodatak prehrani
  • u obliku želatinoznih perli
  • dnevna doza osigurava delikatni balans Omege 3, Omege 6 i Omege 9
  • s dodatkom vitamina E
  • dostupno u trgovinama s OTC kutkom
KAL® Ultra Omega 3-6-9™ dodatak prehrani dolazi u obliku želatinoznih perli. Preporučena dnevna doza (=4 perle) osigurava delikatni balans Omege 3, Omege 6 i Omege 9 dobivenih iz organskog hladno prešanog ulja sjemenki lana (Linum usitatissimum), prirodnog morskog koncentrata masti hladnovodnih riba te hladnog prešanog ulja sjemenki boražine (Borago officinalis), uz dodatak vitamina E za prevenciju oksidacije. Riblje ulje je dobiveno višestrukim procesom pročišćavanja, uključujući molekularnu destilaciju, kako bi se odstranili teški metali, poliklorirani bifenili (PCB), dioksini, furani i ostali kontaminanti te kako bi se samim time zadovoljio superiorni standard ribljeg ulja. KAL® proizvodi se izrađuju po najnovijim standardima dobre proizvođačke prakse koristeći samo najbolje sirovine koje su, kao i sami gotovi proizvodi, laboratorijski testirani na autentičnost, potenciju i čistoću, a čime se garantira njihova kvaliteta.
dm broj proizvoda: 2354026
EAN: 021245176008

Značajke

Svojstva proizvoda:
bez bojila, bez konzervansa, bez jaja, bez dodanog šećera, bez dodanih aroma, pogodno za dijabetičare, bez dodanih žitarica

Upozorenja

Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Važno je pridržavati se uravnoteženog i raznovrsnog načina prehrane te zdravog načina života. Ne koristiti ako zaštitna ovojnica ispod čepa nedostaje ili je oštećena. Čuvati od dohvata male djece. Potrebno je prije uzimanja dodatka prehrani posavjetovati se s liječnikom ili stručnom osobom. Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom. Ne preporučuje se uzimati kod abdominalne boli, ileusa, otežanog gutanja, o hormonima ovisnih tumora, trudnicama i dojiljama.

Upute za uporabu

Uzimati 1 perlu do četiri puta dnevno (uz obrok ili čašu vode) ili po preporuci stručne osobe.

Sastojci

hladno prešano organsko ulje sjemenki lana, RIBLJE ULJE, hladno prešano ulje boražine, vitamin E, želatina, sladilo glicerol Sastojci u preporučenoj dnevnoj dozi (4 perle): lan (Linum usitatissimum) (organsko hladno prešano ulje sjemenki): 1600 mg boražina (Borago officinalis) (hladno prešano ulje sjemenki): 1600 mg Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.

Hranjive vrijednosti

SastavU preporučenoj dnevnoj dozi*% PU**
Riblje ulje1.600 mg****
Vitamin E26,8 mg223 %
*odgovara 4 komad
**PU = preporučeni dnevni unos
****bez preporučene dnevne količine

Upute za pohranu

Čuvati na hladnom, suhom i tamnom mjestu. Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku!

Proizvođač/Uvoznik

Nihon d.o.o. Spinutska 65, Split, Hrvatska info@nihon.hr

Zemlja podrijetla

SAD

Naša preporuka

Kraj popisa

Slični proizvodi

  1. Marka: KAL; Naziv proizvoda: D-3 – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuD-3 – dodatak prehrani KAL
    7,95 €
    100 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
    KALD-3 – dodatak prehrani, 100 kom.Dodatak prehrani
    (1)
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Cal/Mag/Zinc High Potency – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 14,98 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuCal/Mag/Zinc High Potency – dodatak prehrani KAL
    14,98 €
    100 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,98 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: SOLARAY; Naziv proizvoda: Oil of Oregano – dodatak prehrani, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 14,59 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOil of Oregano – dodatak prehrani SOLARAY
    14,59 €
    60 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,59 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Selenium 100 mcg – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,60 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSelenium 100 mcg – dodatak prehrani KAL
    12,60 €
    100 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,60 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Magnesium Malate 400 – dodatak prehrani, 90 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 23,95 €; Osnovna cijena: 90 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMagnesium Malate 400 – dodatak prehrani KAL
    23,95 €
    90 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,95 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: KAL; Naziv proizvoda: D-3 – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuD-3 – dodatak prehrani KAL
    7,95 €
    100 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
    KALD-3 – dodatak prehrani, 100 kom.Dodatak prehrani
    (1)
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Magnezij Taurate+ tablete, 90 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 26,53 €; Osnovna cijena: 90 kom. (0,29 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMagnezij Taurate+ tablete KAL
    26,53 €
    90 kom. (0,29 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 26,53 €
    KALMagnezij Taurate+ tablete, 90 kom.Dodatak prehrani
    (2)
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: Borotalco; Naziv proizvoda: Invisible deo roll-on, 50 ml; Cijena: 2,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (54,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuInvisible deo roll-on Borotalco
    2,70 €
    0,05 l (54,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: Natural Wealth; Naziv proizvoda: Magnezij Direkt 375 mg + B + C, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 16,50 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,28 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMagnezij Direkt 375 mg + B + C Natural Wealth
    16,50 €
    60 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 16,50 €
    Natural WealthMagnezij Direkt 375 mg + B + C, 60 kom.Dodatak prehrani
    (11)
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: Natural Wealth; Naziv proizvoda: 5 Magnezij 375 mg, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5 Magnezij 375 mg Natural Wealth
    12,50 €
    60 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
    Natural Wealth5 Magnezij 375 mg, 60 kom.Dodatak prehrani
    (3)
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: Airwaves; Naziv proizvoda: Airwaves žvakaće gume Cherry Menthol, 14 g; Cijena: 1,00 €; Osnovna cijena: 0,014 kg (71,43 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuAirwaves žvakaće gume Cherry Menthol Airwaves
    1,00 €
    0,014 kg (71,43 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Selenium 100 mcg – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,60 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSelenium 100 mcg – dodatak prehrani KAL
    12,60 €
    100 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,60 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: KAL; Naziv proizvoda: C 1000 + SR – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 23,85 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuC 1000 + SR – dodatak prehrani KAL
    23,85 €
    100 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,88 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Domestos; Naziv proizvoda: 3u1 Power Pine osvježivač za WC, 2 x 35 g, 70 g; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,07 kg (35,00 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3u1 Power Pine osvježivač za WC, 2 x 35 g Domestos
    2,45 €
    0,07 kg (35,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa