KALOmega 3 – dodatak prehrani, 120 kom.Dodatak prehrani

23,88 €
120 kom. (0,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,88 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • dodatak prehrani
  • za normalnu funkciju srca i mozga
  • za normalan vid
  • dostupno u trgovinama s OTC kutkom
KAL® Omega 3 dodatak prehrani dolazi u obliku želatinoznih perli. Preporučena dnevna doza (=2 perle) osigurava 360 mg eikozapentaenske kiseline (EPA) i 240 mg dokozaheksaenske kiseline (DHA) iz morskog koncentrata masti hladnovodnih riba, uz dodatak prirodnog vitamina E za očuvanje svježine. EPA i DHA doprinose normalnoj funkciji srca (koristan učinak postiže se dnevnim unosom od 250 mg), dok DHA ujedno doprinosi održavanju normalne funkcije mozga te normalnog vida (koristan učinak postiže se dnevnim unosom od 250 mg). KAL® proizvodi se izrađuju po najnovijim standardima dobre proizvođačke prakse koristeći samo najbolje sirovine koje su, kao i sami gotovi proizvodi, laboratorijski testirani na autentičnost, potenciju i čistoću, a čime se garantira njihova kvaliteta.
dm broj proizvoda: 2354025
EAN: 021245840121

Značajke

Svojstva proizvoda:
bez bojila, bez konzervansa, bez jaja, bez dodanog šećera, bez dodanih aroma, pogodno za dijabetičare, pogodno za trudnice / dojilje, bez dodanih žitarica

Upozorenja

Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Važno je pridržavati se uravnoteženog i raznovrsnog načina prehrane te zdravog načina života. Ne koristiti ako zaštitna ovojnica ispod čepa nedostaje ili je oštećena. Čuvati od dohvata male djece. Potrebno je prije uzimanja bilo kojeg dodatka prehrani posavjetovati se s liječnikom ili stručnom osobom.

Upute za uporabu

Uzimati 1 perlu do dva puta dnevno (uz obrok ili čašu vode) ili po preporuci stručne osobe.

Sastojci

prirodni morski koncentrat masti iz hladnovodnih RIBA, vitamin E, želatina, tvar za zaslađivanje glicerol Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.

Hranjive vrijednosti

SastavU preporučenoj dnevnoj dozi*% PU**
Vitamin E1,34 mg11 %
*odgovara 2 komad
**PU = preporučeni dnevni unos

Upute za pohranu

Čuvati na hladnom, suhom i tamnom mjestu.

Proizvođač/Uvoznik

Nihon d.o.o. Spinutska 65, Split, Hrvatska info@nihon.hr

Zemlja podrijetla

SAD

Naša preporuka

Kraj popisa

Slični proizvodi

  1. Marka: KAL; Naziv proizvoda: D-3 – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuD-3 – dodatak prehrani KAL
    7,95 €
    100 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
    KALD-3 – dodatak prehrani, 100 kom.Dodatak prehrani
    (1)
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Kelp – dodatak prehrani, 250 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 15,25 €; Osnovna cijena: 250 kom. (0,06 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuKelp – dodatak prehrani KAL
    15,25 €
    250 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,25 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: KAL; Naziv proizvoda: C 1000 + SR – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 23,85 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuC 1000 + SR – dodatak prehrani KAL
    23,85 €
    100 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,88 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Magnesium Malate 400 – dodatak prehrani, 90 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 23,95 €; Osnovna cijena: 90 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMagnesium Malate 400 – dodatak prehrani KAL
    23,95 €
    90 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Magnezij Taurate+ tablete, 90 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 26,53 €; Osnovna cijena: 90 kom. (0,29 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMagnezij Taurate+ tablete KAL
    26,53 €
    90 kom. (0,29 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 26,53 €
    KALMagnezij Taurate+ tablete, 90 kom.Dodatak prehrani
    (2)
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: KAL; Naziv proizvoda: D-3 – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuD-3 – dodatak prehrani KAL
    7,95 €
    100 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €
    KALD-3 – dodatak prehrani, 100 kom.Dodatak prehrani
    (1)
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: DIETPHARM; Naziv proizvoda: Vitamin D 4000 IU kapsule, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,22 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuVitamin D 4000 IU kapsule DIETPHARM
    12,95 €
    60 kom. (0,22 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €
    DIETPHARMVitamin D 4000 IU kapsule, 60 kom.Dodatak prehrani
    (0)
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Cal/Mag/Zinc High Potency – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 14,98 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuCal/Mag/Zinc High Potency – dodatak prehrani KAL
    14,98 €
    100 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,98 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: KAL; Naziv proizvoda: C 500 + SR Rose Hips & Bioflavonoids – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 15,25 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuC 500 + SR Rose Hips & Bioflavonoids – dodatak prehrani KAL
    15,25 €
    100 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,25 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: KAL; Naziv proizvoda: Selenium 100 mcg – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 12,60 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuSelenium 100 mcg – dodatak prehrani KAL
    12,60 €
    100 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,60 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Paradise, 36 pranja, 900 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOmekšivač za rublje Paradise, 36 pranja Violeta
    2,25 €
    0,9 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: Rexona; Naziv proizvoda: Deo roll-on Invisible Black & White, 50 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (78,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuDeo roll-on Invisible Black & White Rexona
    3,90 €
    0,05 l (78,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa