ArfAbrazivno sredstvo za čišćenje Citro cream, 400 ml
1,45 €
0,4 l (3,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- tekuće abrazivno sredstvo za čišćenje
- za čišćenje kupaonice i kuhinje
- osvježavajući miris
- aktivni sastojci
- ne ostavlja ogrebotine
Arf Citro Cream pouzdano čisti i njeguje čak i najzahtjevnije površine u domu ostavljajući iza sebe blistave i mirisne površine. Kombinacijom snage mekog abraziva i djelotvornosti aktivnih sastojaka, Arf Citro Cream odstranit će i najtvrdokornije mrlje ne ostavljajući ogrebotine na predmetima koje čistite. Nezamjenjiv je u čišćenju štednjaka, sudopera, keramičkih pločica, kada i umivaonika.
dm broj proizvoda: 2220201
EAN: 3850105181596
Upozorenja
Upozorenja
Uzrokuje teške ozljede oka.Štetno za vodeni okoliš s dugotrajnim učincima. Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu. Čuvati izvan dohvata djece. Nositi zaštitu za oči. AKO SE PROGUTA: isprati usta. NE izazivati povraćanje. U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.Odložiti sadržaj/spremnik u skladu sa nacionalnim propisima
Sastojci
Sastojci
<5% ANIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, NEIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, SAPUN, FOSFATI
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Arf nanesite na površinu koju želite očistiti. Istrljajte i isperite vodom. Za osjetljive površine i materijale, provjeriti djelovanje proizvoda na skrivenom dijelu površine, isprati odmah nakon upotrebe i izbjegavati grubo trljanje. Staklokeramičke površine čistiti samo kad su hladne, ne koristiti abrazivne spužvice i dobro isprati prije ponovnog zagrijavanja.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Štetno za vodeni okoliš s dugotrajnim učincima.
Uzrokuje teške ozljede oka.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Čuvati izvan dohvata djece.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
AKO SE PROGUTA: isprati usta. NE izazivati povraćanje.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Saponia d.d.
Matije Gupca 2, 31 000 Osijek, Hrvatska
saponia@saponia.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Cif; Naziv proizvoda: Abrazivno sredstvo za čišćenje s mikrokristalima Cream, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Arf; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kuhinje Professional, 600 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,6 l (4,92 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,6 l (4,92 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje – limeta, 1 l; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 l (1,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 l (1,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 23.07.2026.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice, 750 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,75 l (1,53 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,75 l (1,53 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje staklokeramičkih i indukcijskih ploča za kuhanje, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spužvasta krpa, više vrsta, 5 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,23 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €5 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Univerzalna krpa, više vrsta, 6 kom.; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,18 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €6 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Extended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Pine Fresh, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje , Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spiralna žica za posuđe, 3 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,42 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €3 kom. (0,42 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bref; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku Power Aktiv – limun, 200 g; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (31,00 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,20 €0,2 kg (31,00 € za 1 kg)Cijena na 24.10.2025.: 6,20 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Ultra Intense Mystic, 62 pranja, 1,55 l; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 1,55 l (2,06 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €1,55 l (2,06 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




