ArfAbrazivno sredstvo za čišćenje Original cream, 400 ml
1,45 €
0,4 l (3,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nježni abraziv
- aktivni sastojci
- odstranjuje i najtvrdokornije mrlje
- za čišćenje kupaonice i kuhinje
- ne ostavlja ogrebotine
Arf Cream Original pouzdano čisti i njeguje i najzahtjevnije površine u domu, ostavljajući ih besprijekorno čistima i mirisnima. Zahvaljujući kombinaciji snage mekog abraziva i djelotvornosti aktivnih sastojaka, ovaj kremasti čistač uklanja i najtvrdokornije mrlje, a pritom ne ostavlja ogrebotine na predmetima koje čistite. Nezamjenjiv je u čišćenju štednjaka, sudopera, keramičkih pločica, kada i umivaonika, pružajući savršen sjaj i higijenu uz minimalan napor.
dm broj proizvoda: 2220334
EAN: 3850105181626
Upozorenja
Upozorenja
Uzrokuje teške ozljede oka.Štetno za vodeni okoliš s dugotrajnim učincima. Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu. Čuvati izvan dohvata djece. Nositi zaštitu za oči. AKO SE PROGUTA: isprati usta. NE izazivati povraćanje. U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.Odložiti sadržaj/spremnik u skladu sa nacionalnim propisima.
Sastojci
Sastojci
5% ANIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, NEIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI, SAPUN, FOSFATI/ MIRISI (GERANIOL), KONZERVANSI (BENZISOTHIAZOLINONE, SODIUM PYRITHIONE)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Arf nanesite na površinu koju želite očistiti. Istrljajte i isperite vodom. Za osjetljive površine i materijale, provjeriti djelovanje proizvoda na skrivenom dijelu površine, isprati odmah nakon upotrebe i izbjegavati grubo trljanje. Staklokeramičke površine čistiti samo kad su hladne, ne koristiti abrazivne spužvice i dobro isprati prije ponovnog zagrijavanja.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Čuvati izvan dohvata djece.
AKO SE PROGUTA: isprati usta. NE izazivati povraćanje.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Saponia d.d.
Matije Gupca 2, 31 000 Osijek, Hrvatska
saponia@saponia.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Cif; Naziv proizvoda: Abrazivno sredstvo za čišćenje s mikrokristalima Cream, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Arf; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kuhinje Professional, 600 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,6 l (4,92 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,6 l (4,92 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 23.07.2026.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: permetal; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje i odmašćivanje, 650 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,65 l (5,31 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,65 l (5,31 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje WC školjke i kupaonice Artic Fresh, 435 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,435 l (10,23 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,435 l (10,23 € za 1 l)Cijena na 05.09.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spužvasta krpa, više vrsta, 5 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,23 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €5 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spužva za pranje lonaca, 6 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,14 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €6 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Univerzalna krpa, više vrsta, 6 kom.; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,18 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €6 kom. (0,18 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spužva za pranje posuđa, 6 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,14 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €6 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Extended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Pine Fresh, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje , Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Spiralna žica za posuđe, 3 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,42 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €3 kom. (0,42 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za čišćenje pećnica i roštilja, 500 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,70 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,5 l (3,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




